Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg számít hogy a wc-papír...

Tényleg számít hogy a wc-papír tekercs kifelé vagy befelé áll? Miért?

Figyelt kérdés
2019. dec. 18. 19:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az eredeti wc papír tartó szabadalomban kifelé áll a vége
2019. dec. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Én speciel mindig is befelé fordítva tartottam, mégpedig praktikussági okokból. Így a macsek nem jelentett veszélyt a tekercsre :D

Viszont a minap vendégség volt és megszóltak érte, mondván annak kifelé kell állnia. De mikor visszakérdeztem, miért, megindokolni igazából nem tudták, csak így kell és kész. Szóval ez indította el bennem a kérdést.

2019. dec. 18. 21:31
 13/14 anonim ***** válasza:
Függőlegesen a tartály tetejére vagy a földre, vagy a kefe tartó rúdjára
2019. dec. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Vécé a kád mellett, a papír a kád szélén, mert máshova nem fér. Na jó, tehetném a tartály tetejére is, de onnan elvenni kényelmetlenebb.

A másik lakásban, ahol volt tartó, hol így, hol úgy tettem fel, ahogy éppen a kezemben volt. Eszembe nem jutott, hogy ennek lenne valami szabálya, de most "megfertőztetek" és ezentúl egy gonddal több, ha olyan helyre visz az élet, ahol lesz klotyópapírtartó.

2019. dec. 19. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!