Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért néznek hülyének az...

Miért néznek hülyének az emberek azért, mert le sem sza rom, hogy milyen ruha, cipő van rajtam, a hajam simán egyenletes lenyírt, semmi frizurám nincs?

Figyelt kérdés
16/f

2019. dec. 20. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Mert a legtöbb ember, igyekszik az öltözködésével, megjelenésével is közvetíten a külvilág felé, hogy ő milyen ember, főleg a fiatalok.


Nincs baj azzal, ha nincs saját stílusod, eőbb-utóbb ráérzel majd te is mi az ami passzol hozzád, mi tetszik..stb.

2019. dec. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Mert az emberek felszínesek. Felszín alapján ítélkeznek,véleményt alkotnak,ismerkednek,barátkoznak. Ez egy idióta világ. Tele értelmes emberekkel. Ha érted a poént. 😂
2019. dec. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Mutass már egy képet, mert nem mindegy, hogy te vagy Csövi Levi a Brickleberry sorozatból, vagy Steve Jobs. Mindkettő letojta, hogy miként néz ki. Erős különbség van a megjelenésükben.
2019. dec. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
És tudod hogy miért felszínesek? Azért mert nincs bennük semmi érzelem vagy bármiféle intelligencia. A belsőt sosem nézik,ha a külső nem a legjobb.
2019. dec. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem szarod le az embereket?
2019. dec. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 nemaRendőrség ***** válasza:
17%

Az emberi külső az emberi belső tükre.

Ha valaki kövér akkor igénytelen

Ha valaki izmos akkor kitartó

Ha valaki nem sminkeli magát akkor előre látó

Ha valaki minőségi, szép ruhákat hord akkor igényes.


Nem guccira meg armanira kell gondolni. Olcsón is lehet jól kinézni

2019. dec. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy valaki kövér,nem igénytelen.

Ne vegyél mindenkit egy kalap alá.

2019. dec. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 nemaRendőrség ***** válasza:
12%

A legfontosabb dolgot, saját testét, ami ellátja mindennel és elérhetővé tesz akármit leamortizálja olyan szinten hogy lehetetlen lépcsőn felfutni.


De, a kövérek igénytelenek. Ha adnának magukra nem lennének zsírdisznók

2019. dec. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Általában kék, nem szaggatott farmer van rajtam, egy fehér/szürke színű póló, meg fekete pulcsi, úgyhogy nem hiszem, hogy Csöves Levi lennék :D. Csak egyik ruhám sem márkás, ezért sokan lenéznek.

Utolsónak mondom, hogy kövér és kövér között is van különbség. Én is például elég kövér vagyok (180 cm, 85 kg), mègis lefutom a fél osztályt, tesiből is 5-ös vagyok.

2019. dec. 20. 16:46
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük,ők a hülyék.
2019. dec. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!