Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magyarósi Csaba milyen márkájú...

Magyarósi Csaba milyen márkájú cipőt hord?

Figyelt kérdés
Magyarósi Csabának van egy fekete cipője sárgás-zöldes színű a cipő széle és talpa

2018. jún. 6. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2018. jún. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Amióta én ismerem, azóta NULLA hirdetésmentes videója volt. Ebből kiindulva olyan cipője van, amilyet a szponzora ráadott.
2018. jún. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Ki ez és miért érdekel bárkit is a cipője? Mi értelme ezeknek a bugyuta kérdéseknek?
2018. jún. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az összes utazos videoin azt hordja elég régóta. Engem csupán azért érdekel mert még mindig normális állapotban van. Elég gyakran megyek gyalog túrákra és nem találtam még megfelelő cipőt ami kényelmes lenne egész nap és a strapát is bírja. Jah és nem ázik be.
2018. jún. 7. 09:40
 5/6 anonim válasza:
Geox Nebula Man cipőt keresed, van belőle elég sok szín.
2018. jún. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Nikei vagy Adiados. Abból ítélve hogy a yasaktir szót (ami törökül azt jelenti: tiltott - tilos) is yaskatirként terjesztette el így csakis valamilyen hasonlóan félreírt márkát hordhat.

További tippem még a Puama vagy a Pipi Juans vagy esetleg a Timmy Hulfunger.

2018. aug. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!