Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiak, akik öltönyben, de...

Férfiak, akik öltönyben, de legalábbis ingben jártok (Nők, akiknek ilyen a párotok/fiatok, otthon az ilyen férfiak át szoktak öltözni pólóba, farmerba?

Figyelt kérdés

én otthon is abban maradok, néha még a nyakkendőt se veszem le, mert jól, sőt jobban érzem magam benne, mint pólóban, hacsak nincs koszolós házimunkám, nem öltözök át, de családom szerint hülye vagyok, nem értik, hogy nem kényelmetlen, hanem nekem tök jó, természetes érzés


kiváncsi vagyok másokra is hogy vannak ezzel,

kort légyszi, irjatok!



2019. dec. 21. 23:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szmokingban alszok, a cipőt se veszem le
2019. dec. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 nemaRendőrség ***** válasza:

Igen, sőt mackó plusz festékes felső kombo az itthoni szerelésem, nem farmer póló.

Vannak kinti(külvilági) meg vannak benti ruháim, nem szeretem keverni a kettőt

2019. dec. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#2, én csak azt nem értem, hogy ha nincs semmi koszolós munka, akkor mi értelme van? Nem rossz érzés slampossá vedleni?

Nekem melegitőm már nagyon régóta nincs is, annyira utálok benne lenni, csak rossz farmerem, meg rossz pólóm a piszkos munkákhoz

2019. dec. 21. 23:25
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Aki fent lakik a 8.-on és mindent megcsinálnak helyette, az eljátszhatja otthon az öltönyös úrifa szit.

De aki pl. családi házban lakik, ott azért vannak bőven teendők.

Nagyot néznének a szomszédok, ha pl. öltönyben nyírnám a füvet.

2019. dec. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

jó, én lakásban élek tényleg, minimális kerttel

amikor olyat csinálok, ahhoz én is átöltözöm,

én csak azt kérdeztem, hogy automatikusan, ha kell, ha nem átöltözöl-e


pl. 5-re hazaérsz igy télen, kint már sötét van, bent semmi koszolós házimunka nem vár, mi a fenének átvedleni?

2019. dec. 21. 23:35
 6/12 nemaRendőrség ***** válasza:

100% pamut és ecet a titok!

Kidobtam minden amiben volt polirák akármi, ecettel mosom ki a ruhákat, öblítő helyett.


Én is utáltam a poliészter melegítőket (kb az összes sportmárka retke), de amióta mindenem 100% pamut, vagy legalábbis természetes anyag nincs ilyen gond.

Az ecettől végtelenül puhák lesznek a ruhák, és kellemes illatúak. Nem olyanok mint amik parfümben (bőr szárító és irritáló anyag) fürödtek volna.

Nagyon kényelmes az otthoni szettem otthon.


Elegánsan öltözködök, és azok is kényelmes ruhák, de nem tudom, nem olyan.

Azokban nem tudok relaxálni, mert félek bajuk lesz. Plusz minél többet van az emberen annál jobban elhasználódik

2019. dec. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

én szerencsére nem az üzleti világban dolgozom, vagy olyan helyen, ahol elvárás, és a siker előfeltétele, hogy drága és kényes, jól szabott holmikat viseljek. Inkább casual, vagy egyszerűbb öltöny a munkahely dresscode-ja. Nekem is ez a személyes stilusom is alapból. Ezért én nem is féltem annyira a ruháimat az elkopástól, hiszen nem kényes darabok, és nem is drágábbak végül is, mint ha szabadidő ruhát vennék


nekem gumis derekú nadrágoktól fóbiám van, mindegy, miből vannak, pólyásbabának érzem magam, ha nincs rajtam rendes gatya, amit öv tart

2019. dec. 21. 23:53
 8/12 anonim ***** válasza:

Munkaruhazatban igenytelen maradni a munka végeztevel.

Baratnöim speciel az utcai ruhabol is atvedlenek nem csak otthon, de ha nalam is vannak, egyszerübb otthoni tipusuba.

Pl Hogy ne hozzák haza az utcai bacikat is stb.

2019. dec. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8.folytatas

Amire amugy már bölcsiben ovodaban is tanitjak mellesleg az embert, hogy megérkezve àtöltözünk.

2019. dec. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem inkább egyfajta rituálé, hogy hazaérve leveszem a melósöltönyt, inget és átvedlek alsógatyába, a bábburokból kiröppen a szabad ember :D
2019. dec. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!