Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezeket a fonokom?

Miért csinálja ezeket a fonokom?

Figyelt kérdés

Már hozzá sem merek szolni, egyik percbe l*basz, utána elmegy, visszajön és kacsingat rám meg viccelodik.

Egesz nap hozzám sem szól, bármi mondandója van azt a másik kollégámnak mondja, általában ketten vagyunk, neki elmondja nekem nem.

Mikor bent van ul a kamera elott es nezi hogy mit csinálok, közbe telefonál szerintem egyebkent direkt, és szerintem valami nővel, mert azt hiszi tetszik nekem ő.

És szerintem ezt a telefonálos dolgot tényleg direkt csinálja mert mikor tobben vagyunk akkor soha nem telefonál és én ugy tudom nincs is senkije.

Mikor bejön mindenkihez szól egy egy szót csak hozzám nem. Mindenért én vagyok a hibás, ha van valami problemam inkabb nem is mondok neki semmit.

Hogy hogy legyen a beosztás mindenkitol megkerdezi csak tolem nem. Van mikor egy hetre csak egyszer irt be, mikozben négyet szoktunk menni.

Nem tudom mivan ezzel az emberrel de egyertelmu hogy valami van mert ezt csak velem csinálja.

Egyébként mondtam neki hogy látom hogy nem vagyok szimpatikus neked ,erre o azt mondta ha nem lennek az, keresne mást.

Aztán mondtam beki en ide mar tobbet nem jovok dolgozni.

Aztán megkerdezte kesobb hogy akkor mar tobbet nem jovok?

Erre mondtam hogy szerinted jojjek?

Erre azt mondta ha azt akarnám hogy ne gyere akkor megmondanám hogy többet ne gyere.

Szerintetek?

Utál engem?

Vagy mivan?


2019. dec. 22. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit paranoiás vagy :D
2019. dec. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha a munkádra koncentrálnál olyan szinten, mint ahogyan a főnököd (meg nem történt) cselekedeteire, akkor valószínű, hogy sikeres lennél a munkádban. Túl sok időd van azokra a dolgokra, amelyek nem függenek össze a munkáddal.
2019. dec. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!