Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rengeteg ciki pillanatom...

Rengeteg ciki pillanatom volt. Hogyan tudnám ezeket a legkönnyebben elfelejteni?

Figyelt kérdés
Pl: most voltam egy rendezvényen és az egyik ismerősömön elbambultam és nagyon ciki volt mivel elégé furán nézett rám. Plusz a tesóm barátnője volt az úgyhogy így még cikib. Hogyan tudnám az ilyen élményeket elfelejteni, tovább lépni rajtuk?
2017. szept. 3. 01:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Idővel úgyis elfelejted őket, gyűjts jó élményeket.

Mindenkivel történt már cikis dolog, van akivel durvább is, szóval nyugi :)

2017. szept. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felejteni mindig nehezebb, de idövel majd halvényulnak.
2017. szept. 3. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Nyugi ezzel mas is igy van! :-)
2017. szept. 3. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele. Én tipikusan az az ember vagyok aki mindig be kell hogy égjen bárhol van. De én már csak nevetek rajta nem hatnak meg :D
2017. szept. 3. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Legjobb ha tényleg csak tovább teszed magad rajta, mintha meg sem történt volna.


Én is ezt szoktam, tekintve hogy tipikusan az az ember vagyok, aki ahol csak tud, ott beég. Komolyan mondom ha direkt csinálnám se tudnám jobban :D

2017. szept. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Igazatok van idővel majd úgyis elfelejtem :)
2017. szept. 3. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!