Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már nagyon peches napotok...

Volt már nagyon peches napotok amikor valahogy mintha az univerzum ellenetek fordult volna és sorozatban pechesek voltatok aznap?

Figyelt kérdés
elég peches napom volt ma , meséljetek érdekelne kinek milyen sztorija van, hátha jobb kedvem lesz.

2019. dec. 22. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Napom? Az egész évem minden napja! Ha bármi egyforma eséllyel elsülhet jól vagy rosszul, akkor nálam mindig minden rosszul fog. Erre igen kicsi a statisztikai esély, de mégis így működik esetemben. Egymás után zsinórban is tudok dobni egyest a dobókockával akár 20x is.

Igyál egy sört az egészségemre, és ne idegeskedj!

Boldog Karácsonyt!

2019. dec. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen ma. Vmiért feszültté váltam del körül. Meg mindig érzem. Csomagolas közben többször elszakadt a papír, mosogatásnál az egyik tál tele volt vízzel, véletlenül a pultra borítottam, elázott pár dolog, volt mit takarítani. Bénáztam össze, vissza egesz nap. Régen volt ilyen.

Megyek is aludni.

Szép estét, es boldog karit!

2019. dec. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja. És lecsempült a kedvenc müzlis tálam, kicsúszott a kezemböl. ☹
2019. dec. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!