Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez elég jel, hogy ilyet mondtam?

Ez elég jel, hogy ilyet mondtam?

Figyelt kérdés

Tetszik egy férfi. Már amikor meg láttam

elsőnek akkor megtetszet.És most hétvégén egy helyen voltunk. Ittam egy keveset es azt mondtam neki hogy szép a neve és csak rá figyeltem, de többen voltunk. ( azért írtam le hogy ittam, mert alapjában bátortalan vagyok, de gondoltam adok pár tuti jelet,hogy tetszik. Szerintetek?


2019. dec. 23. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Ez most mii? Nem azt mondtad neki h lecumizlak itt helyben. Az lett volna az igazi
2019. dec. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
azt hiszem, ez elég egyértelmű jel volt, de tudod, milyen kocka gondolkodásúak tudnak lenni a férfiak. :D sose tudni, vette-e az adást :)
2019. dec. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Csak azt hitte, hogy részeg voltál. Amúgy ennél jobb bókot nem tudtál volna mondani? Valami, ami tényleg a személyiségéhez tartozik, és nem egy olyan dolog, ami tetszőlegesen lett adva neki a szülei által?


Mert ilyet még egy nem tetsző embernek is lehet mondani, a név miatt nem fogsz senkit sem megkedvelni...

2019. dec. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát mondjuk, azt tényleg mondta hogy az a szülei érdeme :D

Hirtelen jött, hogy ezt mondjam. Amúgy sem szoktam ilyet csinálni :) régi módi vagyok. Csak már gondoltam valami jel kell.

2019. dec. 23. 22:21
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

A nők nem képesek egyszerűen és érthetően fogalmazni.

Mindig a szerencsétlen pasas oldja meg a rejtélyt, vagy találja ki, hogy mit is akart tőle a nő...

2019. dec. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

azért ha nekem valaki csillógó szemmel ábrándosan azt mondaná, hogy szép a nevem, azt elég egyértelműnek találnám


nem értem, hogy tiveletek nem szokott az lenni, hogy ha belezúgtok valakibe, elkezditek izlelgetni a nevét, és már szerelmesek lesztek a puszta nevébe is?

2019. dec. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

#6:

Nem tudom, ha én megszeretek valakit, akkor nem a nevébe szeretek bele. Az meg hótziher, hogy enyhén becsiccsentve nem mondok ilyen faék egyszerű bókokat egy vadidegennek.

2019. dec. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Blade Bone ***** válasza:
A személy teszi különlegessé a nevet, de aztán már ha megtetszett, könnyebb a pillanatokat felidézni egy név segítségével, szóval értem mire gondolt a hatos ott fentebb és ez már nekem is elég értelmezhető jel lenne. :D
2019. dec. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

22:35

"már szerelmesek lesztek a puszta nevébe is"


Most, hogy mondod, én is kezdek beleszeretni a szomszédasszony

-Szabófalvi Aladárné szül. Vargányai Rozália- nevébe.

:)

2019. dec. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha van némi sütnivalója a srácnak, akkor elégnek kell lennie.
2019. dec. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!