Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A konzulemsenek azt mondtam...

A konzulemsenek azt mondtam kész leszek, de lebetegedtem, és nem haladtam, teljesen kész vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Télen is rosszul voltam, ezért halaszottam félévet szakdogával, de minden mást megcsináltam ahogy tudtam.

Aztán tavasszal jól voltam, egész jól haladtam, tetszett is neki, igyekzetem legjobbat írni, alaposan belemélyültem a témába, ami valamennyire látszott ezek szerint.

Úgy volt hogy nyárra kész is leszek, de megint rosszul lettem, alig tudok valamit megenni, mindentől görcsöl a hasam, néha fel sem tudok állni.

Aludni sem tudok (egyéb miatt), ami miatt szédülök, hányigerem van és semmit nem csináltam hetek óta, nem voltam sehol hetek óta( minden programot lemondtam),és nagyon bűntudatom van, amitől még jobban fáj a gyomrom.

(Vizsgáltok folyamatban vannak, azokra járok)


Amiatt is bűntudatom van, hogy nem haladok, pedig azt mondtam meg lesz, plusz úgy érzem a lemondott programok miatt is haragszanak rám ismerősök. Úgy terveztem, hogy rövid tanfolyamra is megyek felvételihez, azt is le kellett mondanom.

És mindeki azt kérdezgeti miért nem dolgozok, itt a nyár...

A szakdoga leadást is elhalasztottam, mindeki úgy néz rám, mint valami lógósra, aki szándékosan nem csinál semmit.


2019. júl. 13. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy szakdogát egy honap alatt ossze lehet rakni. Csak mondom. Pedig en is betegen, fájdalmakkal kuzdve irom a szakdogam a munkalyemen minden hétköznap. Teged leginkabb a stressz hatraltat, nem a betegség (persze azt sem vonom ketsegbe). Holnap reggel szépen irsz egy emailt hogy orvosi kezeles alatt allsz mar egy ideje, es mostanaban nem volt idod figyelmet szentelni a szakdolgozatodra, de megpróbálod befejezni. Aztan szepn odaülsz es irogatsz. Senki le se fogja sz...i hogy hanyast kapsz rá, ha neked stresszt okoz a teljesítménykenyszer meg nem is erdemes tovabbi kepzesekre jarnod jelenleg, foleg ha jelenleg nagyon offon vagy betegseg miatt.
2019. júl. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Az egészséged a legfontosabb!

(Lehet glutén vagy laktózérzékeny vagy.)



Én is kb. egy hónap alatt csaptam össze a szakdolgozatomat. Sokszor hajnalig fent voltam, mások ezzel szemben könnyen vették az akadályokat. Nekem még hátra van egy félév (egyebek miatt), de kezdenek kétségeim támadni, hogy nekem való a szak, amin tanulok.

2019. júl. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi miatt ne legyen bűntudatod, ez a Te életed, helyre fogsz jönni!!
2019. júl. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a bíztatást! :)


Csak nem szeretnék másoknak gondot okozni, vagy zavarani őket, és mindig ettől tartok kicsit.


Összecsapni is lehetne, mert már meg van az anyag nagyrésze, csak szeretném tényleg jól megcsinálni, ahogy korábbi projekteket, esszéket is ( tanárok is "megszoktak" egy magasabb a minőséget). Kényszeres maximalizmus :D

2019. júl. 14. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!