Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi pénzed vitte el a...

Mennyi pénzed vitte el a karàcsony? Vagy összegben vagy szàzalèkosan a havi jövedelmedhez képest?

Figyelt kérdés
En kaptam karàcsonyra pénzt csak feketén jutalom cimen a fönökömtöl, mindnenkinek kedves aprosagot vettem csak (DM-es parfüm, krémek, kicsiknek jàték meg ilyesmik), mégis 100 ezerböl elment 60 ezer a karira.
2019. dec. 24. 07:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
38%

Anyám+tesóm+pasija+két gyerekük+baratnőm+exbarátnőm = kb 33000Ft


Hónaptól függően ez a fizetesem 1.5-100%-a

2019. dec. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
86%
Nulla forintot. Csak alapvető élelmiszereket vásároltam, amit amúgy is vettem volna. Egyedül élek, nincs családom, nincsenek közeli rokonaim, barátaim, így csak magamat szoktam "meglepni" valamivel, de most nincs szükségem semmire. Szülinapomra "kaptam" magamtól egy motort, kb. ennyi volt minden vágyam.
2019. dec. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Nàlunk

Apa+uj pàrja

Anya+uj pàrja

Mosohatesokkal nem szoktunk hàl ég

Teso+pàrja+3 kicsi gyerek(koràn kezdték a gy.vàllalàst)

2 nagymama

1 fönök(jelképes ajandek)


Szoszerint rosszul esett eltapsolni egy nap alatt 60 ezret. Penztàrnàl lesokkolodtam.

Aztàn a jatekboltban is. Pedig néztem àrakat vasarlas közben 3000 Ft os parfümök par szaz ft os pipere cuccok, 3000 es arckrém, semmi tizenezres kincsek, hanem csak aprosagok.

2019. dec. 24. 08:28
 4/28 A kérdező kommentje:
*3 kisgyerek + egy nagyobb (tesom pàrjànak a fia elözö hàzassàgbol)
2019. dec. 24. 08:30
 5/28 anonim ***** válasza:
66%
Párom+ mostoha anyám kb 20e ft.
2019. dec. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Baràtokkal nalunk az egymasnak az ajandék hogy nem veszünk egymasnak kiméljük egymas penztarcajat. De évközben amugy is mindig önzetlenül segitünk egymason es szeretjük egymast.
2019. dec. 24. 08:36
 7/28 A kérdező kommentje:
Azt hittem manapsàg mindenkinek van böven rokona. Környezetemben a tàgabban is, mindenhol vàlàs, meg mostohagyerekek, nagyszülök, még jo hogy ez utobbiak nem vàltak meg hàzasodtak ujra..
2019. dec. 24. 08:38
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit vitt el a karácsony? Ha ez nem csak az ajándékra vonatkozik akkor én ebbe az ételt is beleszámolnám, mert mi az idén a férjemmel nem ajándékozunk, mert amit akartunk már meg vettük magunknak, gyerek nincs, ha lenne biztos vennék neki. Ha itt lenne a testvérem és a felesége vm jelképeset adnék csak. Barátokkal felesleges, inkább érezzük jól magunkat. Tehát ajándékra 0.

Kaja vendégekkel + "apróságok" mint pl egy terítő : fizetés kb 25 %-a

2019. dec. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
49%
Mindenki pént kap,kivéve a párom,mert ő megmondta ne vegyek neki semmit,így vettem egy szép fehérneműt,és én leszek az ajándék.Szülők,tesóm és a gyereke.50000Ft.
2019. dec. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
93%

21000 Ftot.

Ebből magamnak vettem 16000 Ft értékben, anyámnak megvettem amit kért, és ennyi.

Barátokkal nem ajándékozunk egymásnak.

23F

2019. dec. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!