Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi szokott segíteni?

Nektek mi szokott segíteni?

Figyelt kérdés

Mi az ami segít nektek, ha padlón vagytok? Például ha hétköznap egyszerűen teljesen kész vagytok mi az ami segít tovább hogy motiváltak maradjatok vagy csak sikerüljön a napot/hetet túlélni?

Előre is köszi a normális válaszokat :)



2019. dec. 27. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Zene ☺️
2019. dec. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mozgás.
2019. dec. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bármi, amit lehet várni:


- kávészünet bambulással, lazítással

- egy extrém finom süti

- este játék a kedvenc appommal az ágyban vagy videónézés

- edzés (nekem az is hobbi, kikapcsol)

- zenehallgatás a hazaúton

- álmodozás, sztoriik kitalálása az ismerőseimről vagy a kedvenc filmszereplőimről

2019. dec. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%

Konkrétan az életem mintegy 30%-át a padlón töltöm. A maradékból 20-at a talajon (vö: szabad ég alatt), a többit egyéb helyeken, mint kád, ágy, közlekedési eszközök etc. Ha padlón vagyok, a megfelelő lábbeli és a megfelelő környezeti hőmérséklet szokott segíteni. Valamint a kényelmes viselet. Még sosem voltam teljesen kész, pl. most is suliba járok munka mellett, hogy hátha az segít benne, hogy közelebb legyek a készhez. Mi segít túlélni a napot, a hetet? Előre megfontolt szándékkal folytatom a légzést, ill. a homeosztázisom egyensúlyban tartását úgy általában.


A kérdésed értelmezhetetlen. Olyannyira szabatos, hogy semennyire se konkrét, sajnos. Törekedj a megfelelő arányokra, hogy értelme is legyen az írásodnak (már ha hasznos választ akarsz kapni).

2019. dec. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindig úgy alakítom a dolgaimat, hogy a ház körül maradjon 5-6 barkácsmunka. Ezek közül választok egy gyors sikerrel kecsegtetőt, vagy ha egyikhez sem fűlik a fogam, elmegyek egyet futni, vagy sétálni.
2019. dec. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ!

A negyedik válaszolónak csak annyit, ha a kérdésem nem érthető akkor ignoráld légyszi.

Mindenkinek BÚÉK! ☺️

2019. dec. 29. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!