Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hölgyek! Ti örülnétek, ha...

Hölgyek! Ti örülnétek, ha lenne olyan törvény, hogy az életképtelen, határozatlan férfiak kasztrálva legyenek?

Figyelt kérdés
2019. dec. 29. 11:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem az életképes, határozott nők lehet, hogy nem örülnének ennek. Akkor kit irányítanának.
2019. dec. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Miért? Nem ártanak senkinek sem akkor minek?ezt fiúként mondom. Nincs értelme.
2019. dec. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
És hogy ha mondjuk az életképtelen férfi változtat akkor ne szaporodjon mert néhány abnormális nő ezt mondja? Az életképtelen úgy sem tud szaporodni se így se úgy. Értelmetlen.
2019. dec. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
és ki fogja eldönteni, hogy ki az életképtelen?
2019. dec. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
14%
Aki szidja Orbàn Viktor miniszterelnök urat, azt kasztráljuk.
2019. dec. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Azt pedig ne felejtsük el hogy senkinek nincs joga megszabni hogy milyen életet éljen. Ha valaki semmit sem csinál és mondjuk egésznap a szobában van akkor ő azt csinálja. Tehát nem fogja egy abnormális nő megmondani neki hogy mit végezzenek rajta. Ezt egy orvos dönti el és nem egy idióta nő.
2019. dec. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Milyen kérdés ez már? A határozatlan férfiak általában találnak egy olyan társat, akik szeretik, hogy a nő irányítson. Nem egyet ismerek. És fordítva is igaz. Nők is vannak olyanok bőven, akik szeretik pátyolgatni a tesze-tosza férfiakat. Így szép a világ. Legtöbbször megtalálják egymást. Miért kéne emiatt valakit kasztrálni? És a lényeg: legtöbbször jó családapák. Úgyhogy válaszom: nem. (Mondjuk én pont mindig irányító, határozott férfivel éltem, néha az se jó, mert az ember lánya csak a száját járatja, próbálja meggyőzni az ellenkezőjéről, az istennek se enged a saját igazából, ráadásul végül az van, amit ő szeretne, mert a nő belefárad a vitába. Ez mennyivel jobb? Tehát fordítva is fel lehetett volna tenni a kérdést.
2019. dec. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%

Ez már a 2. "kasztrálós" kérdés a héten...

Szerintem egy igazi fekete öves nő alkalmazzon diótörést a lábával, és tsá, de ne olyanon, aki nem csinált semmi rosszat, csak az a"bűne", hogy "életképtelen, határozatlan".

2019. dec. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%

Akkor mar nem lenne ertelmesebb egy olyan intezmenyt letrehozni, ahol az eletkeptelenne NEVELT ferfiakat eletkepesse teszik?

A kasztralassal ugyan mit nyerne a tarsadalom?

2019. dec. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
23%
#10 Nem. A férfi ha tud akkor saját magától megváltozik. Szerintem nincs olyan férfi aki ne tudna megváltozni. És ha én nem fogadom el ezt mert én így szeretek élni? Akkor jön a kényszerzubbony?😂
2019. dec. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!