Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legbátrabb dolog...

Mi volt a legbátrabb dolog életedben, amit csináltál? Lehet olyan bátorság is, ahol sokaknak az akaratával mentél vagy más kockázatos döntés bevállalása.

Figyelt kérdés

2019. dec. 29. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a gép előtt ülve 6 napos alsógatyában ettem a 4 napos tojásosnokedlit és nem kaptam semmi fertőzést. Lesz mit mesélni az unokáknak.
2019. dec. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Osztálykiránduláson elmentünk egy múzeummá alakított régi parasztházba, ahol ki volt írva, nem szabad semmihez se hozzáérni, én pedig hozzáérintettem az ujjam az egyik polchoz, ráadásul a biztonsági őr szeme láttára. Monduk ez csak véletlen volt, nem láttam, hogy ott jön.


Nem én választottam a gengszter életet, a gengszter élet választott engem.

2019. dec. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nárcisztikus apámnak visszaszóltam, már nem emlékszem pontosan, mit mondtam, csak a reakciójára, mert rögtön befogta a száját. Szerintem meglepődött, hogy valaki fel mert ellene lépni, mert általában azt hiszi, hogy ő a kiskirály, és mindent jobban tud...
2019. dec. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

A "bátor" dolgaim alapvetően a túrázásaimhoz köthetőek.


Pár éve mikor rákaptam akkor simán elmentem egyedül először a Mátrába (elég nyomasztó volt, főleg hogy majdnem lekéstem az utolsó vonatot vissza) majd több nagyobb túrát tettem a Pilisben, gyakorlatilag egész nap nem találkozva emberekkel.


Eleinte misztikus volt a kihalt erdő meg az egyedüllét, és félelmetes is. Később túrázóként rájöttem, hogy szinte mindig jönnek-mennek emberek, kirándulók, más túrázók az erdőkben, hétvégente meg kifejezetten tömeg van. De azért egyedül érdekes volt.


Azóta is csinálok ilyeneket, volt, hogy szilveszter éjszaka mentem el igaz "csak" a Budai hegységben. Volt, hogy csak simán rám esteledett, vagy elkezdett esni az eső, elkapott egy vihar. Volt, hogy vaddisznóval találkoztam össze de szerencsére elszaladt.


Legutóbbi nagy kalandom 3 napig tartott, 2 éjszakás sátrazással egyedül.


Ezek nem annyira hű de bátor dolgok, hiszen a valós veszély gyakorlatilag nulla közelében van, de mégis jó érzés volt bent ülős gép előtt élő kockából kimozdulni a természetbe, azóta is megyek ha kedvem, időm tartja.

2019. dec. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Magamhoz mérten több ilyen dologban benne voltam már, egy részére nem vagyok büszke, másik része nehéz volt, de úgy kellett történnie, mert cseppet fejlődtem tőle.

Ezen dolgok emberekkel kapcsolatos dolgok.

2019. dec. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5-ös! Ez eddig a legtitokzatosabb válasz!
2019. dec. 29. 18:42
 7/8 anonim ***** válasza:

"Magamhoz mérten több ilyen dologban benne voltam már, egy részére nem vagyok büszke, másik része nehéz volt, de úgy kellett történnie, mert cseppet fejlődtem tőle.


Ezen dolgok emberekkel kapcsolatos dolgok."



Tök jó, h ezt megosztottad velünk. Nagyon tanulságos volt.

2019. dec. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nesze semmi fogd meg jól...
2019. dec. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!