Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A keresztfiam szerint boomer...

A keresztfiam szerint boomer vagyok, most mit tegyek?

Figyelt kérdés

2020. jan. 3. 17:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Felejtsd el amit a szocializmus beléd nevelt.
2020. jan. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Na de én 1991 ben születtem...
2020. jan. 3. 17:51
 3/11 A kérdező kommentje:
Amúgy meg a keresztfiam szerint nem biztos de sanszos hogy az első válaszoló is boomer!
2020. jan. 3. 17:55
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Ok boomer
2020. jan. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
Verd meg Fortnájtban
2020. jan. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Csak a taknyok boomereznek. Mit csinálnál... semmit, taknyokkal nem kell foglalkozni.
2020. jan. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

Nyugi, semmit, az idő neked dolgozik . :)

Ahogy a világ változik, a keresztfiad kb 5 év múlva meg fogja kapni ugyanezt. Majd akkor kiröhögöd! :)

2020. jan. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Az meg mi ?? :D Már bocs , de soha senkitől nem hallottam ezt .
2020. jan. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
Bírom ezeket a fogyatékos szavakat, hogy boomer, incel, noob. Már az agyakat is rendesen átitatta a fogyasztói társadalom. :D
2020. jan. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha 91-es vagy, akkor nem lehetsz boomer. Boomerek azok, akik a 2. vh utáni nagy gazdasági fellendülés idején születtek és minimális erőfeszítésből jelentős vagyonra tettek szert nyugaton. Hazánkban inkább a rendszerváltás előtt lakáshoz jutott emberekre mondják, akiknek a seggük alá lett tolva a lakás és most meg vergődnek, hogy miért nem képesek ezek a fiatalok ebben a kapitalista világban saját lábra állni. Illetve tipikusan hallható tőlük a "bezzeg a mi időnkben jobb volt". Meg azért vergődnek, hogy hozzák vissza a sorkatonaságot, illetve azt is sokszor hallani, hogy csak zsíroskenyérre volt pénzük, mégis boldogabbak voltak. Szóval kb. ezekben merül ki a magyar idősek körében a boomerség. Nem hiszem, hogy bármelyik tábort is gyarapítanád ennyi idősen.
2020. jan. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!