Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon aggódom a keresztfiam...

Nagyon aggódom a keresztfiam miatt mi lehet vele?

Figyelt kérdés
12 éves és arra gyanakszom hogy valami pszhihés betegsége lehet. Annyit kell tudni hogy egy nem kívánatos baba volt akivel csak ritkán éreztették

2013. aug. 17. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Részletezhetnéd,hogy ez miben nyílvánul meg.Nem vagyunk médiumok :D
2013. aug. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akartam irni csak telefonon elég szar a net De ha géphez kerülök megírom.
2013. aug. 17. 21:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért volna pszichés betegsége?
2013. aug. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na jó.. már kétszer irtam egy tök hosszú szöveget de nem értem hogy miért nem küldi el igy leirom röviden. a lényeg hogy úgy érzem mint ha rejtett dolgok lennének a fejében. Szerintem ezek a dolgok régebbről gyökereznek még kiskorából. Nagyon furcsa dolgokat csinál és ezt estig sorolhatnám. Nem egyszer láttam hogy ökölbe szorítja a kezét és ugy próbálja visszatartani a dühét. Egyáltalán nemugy viselkedik mint a vele egykorú gyerekek. Minden hülyeségen elkezd sirni. Kiskorában csak úgy unatkozott és verte a fejét a falba meg fejjel lefele ugrált az ágyról. A szüleit sokkal jobban foglalkoztatja egymás mint a gyerek. Hát ennyi röviden, de ha még kérdeztek akkor válaszolok. Miért lehetnek ezek a dolgok?
2013. aug. 18. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!