Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megaragudhatok a főnökömre...

Megaragudhatok a főnökömre vagy nekem még ehhez sincs jogom és én fábol vagyok? 20l

Figyelt kérdés

Úgy beszél velem mint egy kutyával, már kérdezni sem merek tőle semmit mert elkezd velem orditani, és személyeskedik velem , olyanokat mond hogy én milyen vagyok a szemelyisegemet bántja!

Pár ilyen ordibalas után én teljesen megharagudtam rá, telkesen kiabranultam belőle , lehet azert esik ennyire rosszul mert bevallom tetszett, de nagyon haragszok rá.

Biztos észre is vette ezt.

Ugye igazam van?

Vagy bármit mond nekem szándékosan bánt, és én legyek fábol?

Nem tudom ezt tenni tulsagosan erzekeny vagyok


2020. jan. 5. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos. Helyedben munkahelyet váltanék.
2020. jan. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És az a legvicesebb, hogy eddig mikor csúnyán beszélt velem vagy ordibalt, soha nem munkaval kapcsolatos dolog volt. Hanem a személyiségemmel kötekedett, hogy én ilyen vagyok olyan vagyok, vagy csak szimplan belem köt pedig látja rsjtam hogy rosszul esik viszont ha a munkammalenne problémája nem esne rosszul
2020. jan. 5. 17:23
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mondj fel. 20 éves vagy csak. Lesz jobb munkád, nem kell itt leragadni. Ez egy pocsék főnök.
2020. jan. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!