Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szóltok ehhez?

Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

Lakik egy srác a környéken, állandóan azzal bastatott, hogy szerezzek neki plusz munkát, mert drága az albérlet, és nem tud megélni. Fűtésszerelő egyébként. Szereztem neki takarítást, két társasházban, az egyikben állandó jelleggel, a másikban alkalmilag. Kilenc lakásos, nem nagy házak, nem sok munka, 3000/alkalom a fizetség. Elintéztem azt is, hogy nyáron három szintén társasháznak ő nyírja a füvet, 6000/alkalom.


Megkértem tegnap, hogy nem tudna-e kicserélni nekem egy szabályozót a radiátoromon, mert csepeg. Nem ingyen akartam, de kértem, hogy haveri árat szabjon.


Erre közölte, hogy ez neki túl nagy macera, és bocs, de nem tudja vállalni.


Ez csak szerintem gáz, vagy velem van a baj?


Köszönök minden választ!


2018. febr. 18. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ő megkért téged - te segítettél.

Te megkérted őt - ő nem segít.

Gáz vagy nem gáz, legalább tudod kivel állsz szemben.

Ez van.

2018. febr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tanulsz belőle,hogy milyenek tudnak lenni emberek.

Örülj neki,hogy ha jól elvégzi azokat a munkákat,amiket szereztél neki,mert ha nem,akkor téged fognak cseszegetni,hogy milyen link embert küldtél a nyakukra takarítani,meg füvet nyírni.

Én például senkinek nem ajánlok senkit,nem segítek senkinek munkát szerezni,mert van élettapasztalatom ezen a téren,főleg az ilyen kétkezi meg egyéb szakmunkáknál.Engem ne vegyenek elő más miatt,sok ember csak addig jófej,amíg segítesz neki,aztán utána ellinkeskedik mindent,meg jól átver.

2018. febr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amelyik fűtés szerelő nem tud megélni a szakmájából, az lusta, munkakerülő. Olyan és olyan is marad világ életében. Mindenkit okolni fog a saját nyomoráért, csak saját magát nem. Koptasd le, mert rámászik az életedre.
2018. márc. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!