Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt eddigi életed legélese...

Mi volt eddigi életed legélesebb váltása?

Figyelt kérdés

Hoztál már olyan döntést, ami pont ellentétes irányba vitt, mint amerre eredetileg elindultál?

Mi volt a hirtelen váltás oka?

Meglepted saját magad?



2020. jan. 8. 01:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

25 évig egy alföldi kisvárosban éltem, és nem is nagyon terveztem elköltözni arról a környékről. Minden emlékem és ismerősöm odakötött, ott terveztem leélni az életem, mert nem akartam kilépni a komfortzónámból.

Tavaly szeptemberben végül mégis elköltöztem Budapestre, mert miután kikopott a barátok nagy része, rájöttem, hogy ott nagyon üres az életem, és csak tengek-lengek, de érdemi előrelépés nem történik semmilyen téren. És egyszerűen meguntam ezt az állapotot.

Bizony, megleptem magam és megleptem másokat is vele. Mindenki elcsodálkozott, mikor előálltam nekik a szándékommal, hisz én mindig azt hajtogattam, hogy én abból a városból el nem költözök. Én magam sem gondoltam volna, hogy egyszer eljön az a pont, mikor önszántamból akarok onnan kereket oldani.

Egyébként egyelőre hál' istennek nem bántam meg :)


26/F

2020. márc. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!