Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Középkorú anyuka vagyok, egy 15 éves házasságban, egy gyermek édesanyja.

Szeretem a férjem, ő a lelki társam, vele szeretném leélni az életem. De az intim együttlét már jó ideje a kötelező, megszokott teljesítésről szól (és igen ritka...).

Tudni kell hogy én nem vagyok egy hűséges típus, de őhozzá mindig is hűséges voltam, sosem csaltam meg.

Nemrég visszaálltam a munkába, ahol azt tapasztalom, hogy bizony még mindig vonzó vagyok, sokna férfi kolléga, udvarolnak. Emberileg egyikük sem érdekel, meg se közelíthetik azt, amit a férjem iránt érzek, de van egy kollága aki testileg iszonyatosan vonz....fantáziálok róla, pedig tudom hogy ez nem jó út, nem akarom sose megcsalni a férjem mert nem érdemli meg, de nem tudnám magamban se tartani ha megtenném...és nem tudom mit tegyek. Mondjak fel? Az megoldja a frusztráltságom? Ne írjátok hogy a férjemmel kellene megbeszélni a vágyaim mert ő sokkal visszafogottam e téren, tudom hogy soha nem "lesz jobb" a szexuális életünk. De azt is tudom hogy nekem ő a mindenem és nem szeretném elveszíteni.


2020. jan. 11. 13:58
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó. Egyetértek veled, én is úgy gondolom hogy létezik hűség, de valóban lemondással, és most pont egy olyan periódust élünk, hogy úgy érzem, az elmúlt 5 évben mindent háttérbe szorítottam magamból, a családért, a gyerekekért, a férjemért, hogy magamból vettem ki hogy nekik jó legyen. Pont azért esne most jól kiszabadulni - persze tudom hogy ennek nem a félrelépés a normális módja. Jó lenne ha az illető harmadik személy legalább nem közeledne, de ő meg nyilván érzi a kémiát...ezért is gondolkodom azon hogy felmondok
2020. jan. 11. 18:42
 12/20 anonim ***** válasza:
Itt van a kutya elásva.. igy kezdődik minden, mert vizked a luka minden nőnek.
2020. jan. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Persze. A nő a hibás....de azért ne felejtsd el hogy a szexhez férfi is kell
2020. jan. 11. 22:31
 14/20 anonim ***** válasza:
Az a baj sok nő jó dolgába nemtudja mit csináljon mas gondja nincsen csak meghuzassa magát..ha vizked vakard meg.ebböl van a veszekedés emiatt dőlnek romba házasságok mennek tönkre családok.. csak ezt ép ésszel nemtudják felfogni.
2020. jan. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha áldozatnak, lemondásnak éled meg amit másoknak adsz, akkor azt nem önzetlen szeretetből teszed. Az egy érdekviszony. Ha szeretetből adsz, örömet érzel és hálát, hogy megteheted. Nem azt mondom ezzel, hogy a te hibád ha úgy érzel ahogy, mert abban igazad van, hogy ez nem csak rajtad múlik, de mielőtt önállóan keresnél magadnak erre megoldást, előbb szembesíteni kellene mindezzel azokat, akiknek szintén közük van a házasságodhoz, és a családodhoz. Előbb talán úgy, hogy elképzeled mit is mondanál a férjednek és a gyerekednek pontosan az érzéseidről.
2020. jan. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igenis becsülendő hogy a kérdező előbb fordult segítségért és meg akarja menteni a házasságát mint hogy összefeküdjön valakivel meggondolatlanul. Ha fel is mondasz a következő helyen mi a garancia higy megint ott fog kacsingatni rád egy másik? Nem ez nem megoldás.
2020. jan. 12. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy ez felmerülő probléma... szóra se lenne érdemes a helyzet nincs kérdés egyértelmű kellene legyen a dolog hogy nincs félrekacsingatás
2020. jan. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nem gondolod hogy az emberek nem egyformák utolsó? Van aki nehezen állja meg az édességet. Van aki hamar elérzékenyül egy filmen. Van aki nem tudja megálni hogy ne fogalmazzon olyan penetra módon mint te. Van akit egyáltalán nem érdekel a szex... Van aki nehezen tűri a monogámiát.. alapvető emberi tulajdonságok, amiket nyilván kontrollálni kell de nem kellene a nőket így ledegradálni, hidd el van ilyen is olyan is férfiba és nőbe is. A
2020. jan. 12. 11:37
 19/20 A kérdező kommentje:
Érzek hálát. Nagyon is. 15 éve nap mint nap eszembe jut, hogy milyen szerencsés vagyok, az otthonunk, a csodaszép gyermekeink miatt, és a férjem miatt aki mindig mindenben segített és támogatott. És nap mint nap kiteszem szívem lelkem értük, csinálom amit kell, ami a dolgom, még ha néha robotnak is érzem magam, és nem várok erte köszönetet sem. A házasságomban boldog vagyok. És mintha lenbe itt egy törésvonal, másrészről ott van ez a de....mintha tényleg egy ördög ülbe a vállamon, aki próbál belerondítani a dolgokba. És folyton kérdezgetem magamtól, tényleg olyan nagy baj hogy vannak vágyaim....hogy az ember miért fújja fel úgy a testiséget és a hűséget, amikor ez az életnek egy icipici része kellene hogy legyen? Mármint a mi házasságunk kapcsolatunk sosem szólt annyira a szexről, jó benne az is, elmegy, de kb nem oszt nem szoroz mert sosem adott pluszt a kapcsolatunkhoz....mert mi ilyenek vagyunk hogy ez nem fontos. És boldog tudatban éltem mostanáig, hogy nem is lesz az később sem. De úgy látszik nekem mégis fontos ha ez most probléma lett.
2020. jan. 12. 12:39
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem, én azt gondolom ez mindig egy saját belső problémából való kiútkeresés. Hogy valami nincs rendben, valami nem teljes benned és kintről várod a megoldást, a visszajelzést, bármit ami kimozdít a hiányérzetetből. Hasonló ez, mint mikor az egyedülálló emberek egy társban keresik a nagybetűs boldogságot. Ez nem az amire tényleg szükseged lenne, csak most ebben tud kifejeződni nálad. Bármilyen nehéz is ezt a helyzetedben elhinni.
2020. jan. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!