Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudok olyan hülye emberek...

Hogy tudok olyan hülye embereket szerezni facebookon, mint akik a facebook idiótákban vannak?

Figyelt kérdés
radics peti sorozatában yt-on.
2020. jan. 11. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
cigány társkereső csoport
2020. jan. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én politikai és bulvárhírek alatt rengeteg idiótával találkoztam már,szerintem kezdésnek nem rossz.
2020. jan. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Radics sorozatában fiktív karakterek és történetek vannak. Bizonyos személyiségtípusokat figuráz ki, de a bemutatott szöveget ő maga találja ki és szerkeszti össze egy generátorral (fake facebook post maker) aki bárki lehetne. Nyilván nem lesznek olyan csoportok, hogy retardált, lehúzós, átverős, stb. emberek csoportja, ahol büszkén és direkt megjelennek az abba a típusba tartozó emberek. Így marad a véletlen, hogy rátalálsz-e ilyenre, vagy sem. A nyilvános csoportok jók erre, mert ott nem csak az ismerőseid és egy kicsit nagyobb korlátozott kör posztjait látod, hanem mindenféle idegent is.
2020. jan. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem ez a hülye ember te vagy, mégis minek akarsz romboló embereket magad köré?
2020. jan. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!