Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bejelölhetem facebookon a...

Bejelölhetem facebookon a pszichológusom?

Figyelt kérdés
2020. jan. 10. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Ne
2020. jan. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Ezt tőle kérdezd meg, kizárólag ő jogosult dönteni. Egyáltalán mért nem ez volt az első gondolatod?
2020. jan. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Miért jelölnéd be?
2020. jan. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ne. Nem ezért tartja.
2020. jan. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Inkább ne, meg amúgy is minek?
2020. jan. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
minek?
2020. jan. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem se jelöld be. Ha nem egy hivatalos facebook oldala van, akkor ne. Az az ő magánszférája ahol a családja, barátai, jó ismerősei vannak. Ha minden páciense ismerőse lenne, gyakorlatilag nem lehetne nyugodt élete, mert facebookon állandóan írogatnának neki. Még akár éjjel is.
2020. jan. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Be. Legfoljebb elutasit. Nem biztos hogy maganszferanak szanja a posztjait, lehet hogy szakmai eletet el a facebookon. Ha felsz hogy mit szol, kerdezd meg tole. De mondom, a jeloles onmagaban nem gaz, a gaz az lenne, ha elfogadna, es onnantol latnad a privat cuccait.
2020. jan. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem tanárom volt olyan hogy őt ne jelölgesse senki ott, mert az tényleg csak a családnak van meg a barátoknak. Nem fogad semmilyen kérdés se semmi egyéb, őt ne zaklassák.


Meg volt olyanom is aki emiatt tartott 2 facebookot, hogy 1 a családnak, 1 meg munkás ahol lehet keresni akár.



Itt jegyezném meg, hogy ez egy iskola. Nem pedig pszihiátria vagy valami, ahol betegek vannak, vagy valami. Szerintem egyrészt lehet nem is jó ötlet, orvosodat minek jelölnéd be?? Szerintem lányok se szokták jelölgetni a nőgyógyászukat. Másrész meg szerintem nem munka miatt csinálta, hanem rendeltetés szerű használatra. Kicsit lehet fel is háborodna miatta, hogy ott zaklatod.

2020. jan. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!