Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Javítanátok vizsgajegyet?

Javítanátok vizsgajegyet?

Figyelt kérdés
Az utolsó két vizsgámra egyáltalán nem tanultam, nem készültem semmit sem és emiatt úgy terveztem, hogy akkor majd a következő alkalomra normálisan felkészülök, ezt pedig elengedem. Aztán nagy meglepetésemre nem buktam meg egyikből sem, mindkettőre négyest kaptam. Ez jó is lenne, de nem vagyok vele elégedett. Alapból szoktam örülni a négyesnek is, mert az nem egy rossz jegy és, ha tudom, hogy készültem, tanultam, dolgoztam vele és az egy négyest ért, akkor az tök jó. Viszont most nem vagyok vele elégedett, zavar és frusztrál. Bennem van, hogy akár kaphatnék jobb jegyet is, ha normálisan felkészülök. Még van egy vizsgaalkalom, tehát elmehetek javítani. Javítanál?
2020. jan. 11. 22:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
21%
Kérdező, szerintem menj ês nem fogsz ezen rágódni. Ha tényleg ilyen könnyű tantárgy, mint ahogy mondod, akkor úgyse kapsz 4-esnél kevesebbet, pláne ha oda teszed magad a tanuláshoz.
2020. jan. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Előfordult, hogy javítottam (bár általában nem 4-est), hogy jobb ösztöndíjat kapjak, de azért a négyeseknek alapvetően örültem mindig. Főleg ha nincs tétje. Én nem javítanék, túlzottan maximalista vagy. Meg kell tanulni az életben elengedni, különben sok gondod lehet még.
2020. jan. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!