Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Budapesten is valóban nehéz...

Budapesten is valóban nehéz barátnőt "szerezni"? Vagy csak az nem talál aki tényleg annyira töketlen?

Figyelt kérdés

Legfőképp párkeresés céljából költöznék Budapestre egy ici pici faluból. Hiú ábrándokat kergetnék?

Nyilván sok összetevős a dolog, de kíváncsi lennék a véleményetekre.

Kort és nemet is írjatok.

Köszi



2020. jan. 13. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Hajjaj! Még nehezebb, mint vidéken!

Mivel ugye itt nagy a választék, a nők meg mocskosul szeretnek válogatni...

Vidéken nem nagy a választék, ráfanyalodnak arra, ami van...

Itt bőven válogathat, úgyhogy ha nem vagy tökéletesen a zsánere, akkor kb esélytelen a dolog!

Egy Bp-i barátnőm volt 10 év alatt (az is 1,5 hónapig se bírta kis), az összes több mind vidéki (több éves is volt)!

34/F

2020. jan. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Ezért felesleges Budapestre költözni. Ismerkedni bárhol lehet.
2020. jan. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom,hogy lehetőleg ne ez legyen az elsődleges indokod a költözésre.

Nyilván itt több lehetőséged és választékod, mint vidéken, de attól még itt sem hullanak az öledbe a lányok maguktól.

2020. jan. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én azt tudom, hogy régen főleg vidékről voltak barátnőim, hiába voltam Pesten.


Na meg ugye a szokásos kérdések amik ilyenkor felmerülnek.

- Milyenek az életkörülményeid? (Albérlet, szobatárs, putri, luxus lakás)

- Milyen körökben mozogsz?

- Milyenek a barátaid?

- Mit dolgozol?

- Mi a hobbid?

- Milyen ember vagy, nyitott, zárkózott?

- Hogy nézel ki?

- Mennyi az önbizalmad?


Én például a büdös életben nem fogok buliban ismerkedni, munkahelyen sem nagyon van lehetőségem, plusz nem az az ember vagyok aki odamegy az utcán bárkihez és elsőre megnyerően viselkedik. Én alapvetően túrázás, teljesítménytúrázás közben ismertem meg embereket, fiúkat, lányokat vegyesen, de eddig sosem párkeresés céljából mentem el.

2020. jan. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minden az anyagiaktól függ. Ha nincs vagyonod, albérletben laksz és nincs jó autód, akkor nincs esélyed sem. Ezek itt anyagiasak.


Az viszont nem számít, hogy van-e már barátnőd, feleséged és kis gyermekeid, ha gazdag vagy, rád fognak szállni, mint a legyek. Szívesen széttúrják a családod, gátlástalanul megtesznek bármit, hogy megszerezzenek csak, hogy jó körülmények között éljenek.


Ezt tapasztalatból írom, az én házasságomat, családomat is széttúrták, amikor a gyermekünk néhány hónapos volt!

Egy 23 éves, egyetemen tanuló, manöken külsejű anyagias nő. Végül kihasználta az akkor 37 éves férjemet, majd dobta.


De, előtte is folyton rászálltak a nők, mert sikeres üzletember volt. Még úgy is folyton próbálkoztak vele, hogy én is jelen voltam, nem zavarta őket semmi.


Miután elváltunk és dobta a kis csaj, máris jött a következő, ez rá is vette, hogy feleségül vegye és azóta is eltartja, a nő nem akar dolgozni. Nem csak őt tartja el, hanem a felnőtt fiát is.

2020. febr. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5-ös sajnálom

Valóban sok az erkölcstelen, kiégett, olyan "lelketlen" pénzhajhász lány aki inkább megalázkodik, tűr csak dolgozni ne kelljen. És a BMW kell meg a plázázás. Meg az insta h melyik étteremben eszik és azt ki kell posztolni mert h a lájk milyen jó.


Tisztelet a kivétel, mert sok rendes lány is van de több az ilyen.. Ugyanígy férfiban is.

2020. febr. 3. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!