Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ilyen ember minek nevezhető?

Az ilyen ember minek nevezhető?

Figyelt kérdés

A párom a munka helyén barátságot kötött egy személyel. (mentünk kirándulni stb mi és ő meg a párja) akit megcsal...

Én őt időközben megutaltam, de a barátnőjét megkedveltem. (sokkal jobbat érdemelne tőle) na de ez nem az én dolgom. A lényeg, hogy már páromat is kezdi kiidegelni. Mert kibeszel mindenkit neki a munka helyükön a főnököt is, sőt pletykal de mindent és amikor bent vannak az irodába meg úgy nyalizik hogy én még olyat nem hallottam, láttam.Es folyamatosan a főnök előtt a páromat,, égeti,, parancsolgatni akár neki, meg olyanokat állít róla, hogy nem veszi fel a telefont neki(hozzá teszem naponta minimum 10x hívja telefonon, amiből 3 munka úgy egyébként csak a panaszkodas valakiről, valamiről) párom már mondta a főnöknek is hogy nézze meg a hívás listáját és kiderul hogy hazudik. Van egy munka területe és páromnak is, de ő mindent mással akár megcsinaltatni hogy neki minél kevesebbet keljen. Rá nyomul a főnökre vagy épp akin valami hasznot lát. Mond valamit neki az ember és 5 perc múlva, mintha fel sem fogná. Egyszer össze vesztem vele mert akkor is hazudgalt, hogy párom nem veszi fel a telefont, de fel sem fogta hogy mi történt. Azt nem értem ha úgymond barátok lettek.. Akkor miért kezdi el mindig szapulni a páromat a főnök előtt?

Én arra gondoltam, hogy mivel ő alig csinál valamit és mindent mással akar megcsinaltatni, így akarja elvonni a figyelmet magáról hogy páromat égeti.. Szerintetek?

Ja amúgy egy nagyon negatív ember, a barátnőjével is úgy bánik általában mint ha a kutyája lenne. De amikor a főnök előtt van meg már szinte kellemetlenül nyalis. Nagyon meg játssza magát.


2020. jan. 14. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég sokféleképpen lehet az ilyet nevezni, de nem írom le, mert akkor törlik trágár beszéd miatt. Viszont a párod se jobb jellem, ha képes és hajlandó egy ilyennel barátkozni. Madarat tolláról, ugyebár.
2020. jan. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Őt már kezdi kiboritani. Csak nem bírja lerazni magáról.
2020. jan. 14. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!