Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magyarországon élnek Csecsenek...

Magyarországon élnek Csecsenek? Ismertek nehanyat?

Figyelt kérdés
2020. jan. 15. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Te vagy az eszkimós kérdező, mi?
2020. jan. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a kerdesre valaszolj
2020. jan. 15. 21:41
 3/3 A kérdező kommentje:
kettohoz volt szerencsem, nem tul kedvesek, vagy inkabb ridegnek mondanam oket, hideggveruek... egyik westendes gsm-nel valami őr vagy ilyesmi volt, el akartam adni a telóm erre a boltos mondja beszeld meg vele, ram nezett el is huztam a csikot, csak annyit mondott nem kell nekunk... egybol azt feltetelezte, hogy biztos loptam szerintem... kishíjjan belemaszott a pofamba... masik meg kicsit ostoba volt... lent a nepliget aluljaroban a girosz kajaldaban dolgozott, kertem egy pizzat, megse kerdezte megmelegitse e, igy hidegen odabaszta elem epphogy... mondom inkabb elviszem igy... meg letesozott, mar akkor tudtam hogy csecsen, (nem dagesztani, vagy más eszak kaukazusi!!!) az akcentusabol levagtam egybol, meg az a jellegzetes szakál... aztan amikor mar eltavolodtam elkezdett csecsenul duhosen beszélni telefonon, ránézek erre meg megszeppent, csak egyszer lattam, azota inkabb messzirol elkerulom azt a falatozot... akiket személyesen ismerek azok megadjak az alapveto tiszteletet. de ennyi semmi tobb. nem szeretik a nem muzulman hivo embereket ergo a "disznókat" szerintuk nem vagyunk emberek, csak mert keresztények vagyunk. bar koztuk is vannak ritka kivetelek, de az kotve hiszem... a jol ismert dagesztaniak lazabbak, kavartam egy dagesztani azonbelul Tabaszarani csajjal, bun ronda volt, es kegyetlenul rafinalt... hosszu ideig jatszott velem, es kihasznalt, de megis evekig tartottuk a kapcaolatot, valamiert nagyon az ujja kore csavart. eszak kaukazusi, kozel keleti muszlimok nagyon masok mint pl. torokok, indoneziaiak. szunitak, vagy szkitak nem ertek ehhez. egyszoval nem passzolnak ossze a fehér, vagy kereszteny emberrel, indoneziak peldul masok, akik kesobb vettek fel az iszlamot, meg a kazahok tobbek kozt. probaltam szubjektiv maradni, nem kell felrobbantani a kerom koszonom
márc. 9. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!