Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért fura hogy nincs kint...

Miért fura hogy nincs kint kep rolam facebookon? 20/L

Figyelt kérdés

Az utobbi idoben egy csomoan megkerdezik hogy miert nincs kint rolam kep , miert nem teszek ki.

Erre csaz az a valaszom hogy minek. Ők meg néznek hogy en milyen hulye vagyok e miatt....


2020. jan. 19. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert ez a ami világban fura, akik használják orrba-szájba az internetet. Lehet azt hiszik szégyenled magad...stb
2020. jan. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

Nekem meg fészbúkom sincsen.

És???

2020. jan. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nem kötelező képet kitenni. Akik csak a kép miatt keresnek, nekik nem te vagy fontos, hanem a kinézeted. Akiknek fontos vagy te magadért, annak nem fontos a kép

F

2020. jan. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Van egy ismerosom akinek szintugy nincs kepe. Azt mondja azert mert akit nem ismer, azt ugyse jeloli vissza, aki meg ismeri, az ugyis tudja hogy nez ki.
2020. jan. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 xcoralinex válasza:
Nem vagy hülye. Bátyám se rakott ki képet magáról sose.
2020. jan. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem sincs képem, amivel eddig mindenki megbékélt az elmúlt 6-8 évben, viszont az utóbbi kb. egy évben érzem a többiek megnyilvánulásain, hogy ezt mindenki tök furának tartja legbelül. :O Állandóan azt hiszik, hogy kamuprofil, vagy visszaéltek a nevemmel vagy valami. Nem tudom miért lett ez így hirtelen, mondom csak az elmúlt egy évben tapasztalom ezt.


25 éves vagyok

2020. jan. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha azt mondják hogy hulye, nem erdemes veluk baratkozni xx
2020. jan. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves Rebeka, ha itt vagy, írj rám kérlek mégegyszer, mert nem tudok írni Neked! 29F
2020. jan. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En meg a sajat nevemet se hasznalom.

En profilom, akinek nem tetszik...

2020. márc. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!