Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem tudok barátokat...

Miért nem tudok barátokat szerezni? Hiába ismerek meg új embereket (bár ez is problémás nálam) azokból nem alakul ki semmi. Még csak facebookon se jelölnek be. Ennyire rossz az első benyomás rólam? Hogy tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Udvarias vagyok, kedves kedves barátságos nyílt jólelkű és közvetlen mindenkivel. Jó a kedvem, nevetek a vicceken, figyelmesen meghallgatom őket. Ha hozzászólok akkor az értelmes és velős. Nem untatok senkit. Mégsem tudom épkézláb ismerősi, baráti kapcsolatokra szert tenni. Mi lehet a baj szerintetek? :( Nem vagyok ronda se. 25/L
2013. dec. 31. 13:55
 1/6 Grielean ***** válasza:
Hát ezt mi gyk-sok így ismeretlenül aligha tudnánk megválaszolni. Mindenesetre ha gondolod, írj egy privit, és egy-két levélváltás után leírom őszintén, mi volt az első benyomásom, csak így az írásaid alapján ;)
2013. dec. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Barátsághoz 2 ember kell, veled megvan az 1ik fele, ha a másik fél nem szenved hiányt barátokban, akkor nem akar barátkozni.
2013. dec. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést.Ha őszintén magadba nézel látnod kellene az esetleges hibákat amik miatt nincsenek erősebb baráti kötelékeid,vagy ha más emberben van a hiba és te megfelelnél maximálisan,akkor rossz emberektől várod az ismerkedést.
2013. dec. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Lehet nem kénne ennyire azon lenni,hogy most azonnal barátok legyetek ... Hagyd alakulni magától. Csak ön magadat ad mindig ,és jönnek majd a barátok..
2013. dec. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egész életemben magamat adtam, és 25 évesen nincs 1 barátom se... Szóval ez hogy "majd jönnek... " nem jött be, magasról lesz@rt mindenki. Ha én nem kerestem és ha én nem erőltettem a találkozókat, programokat, akkor maguktól fel nem ajánlották volna.
2013. dec. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem küldenél magadról egy képet? :) akkor tudnék válaszolni
2014. jan. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!