Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen Szlovákiában élni?

Milyen Szlovákiában élni?

Figyelt kérdés

2020. jan. 20. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem jo, vannak hatranyai mivel szlovakoknak csak hulye magyar vagy, de ennek ellenere sem elnek magyarorszagon semmi esetre sem. Orulok hogy ide szulettem. Tobb es jobb lehetoseged van az eletben szakmailag pl.
2020. jan. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Nagyobb az életszínvonal, de a magyarokat nem csípik, a tiszta magyar térségekben meg pont alacsonyabb az életszínvonal, szándékosan alulfejlesztik Dél-Szlovákiát.
2020. jan. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
56%

5 éve vagyok ebben az országban.Ami elsőek feltűnt a rengeteg magyart leszámítva (dél-szlovákia) hogy kicsit lazábbak az emberek ez betudható a magasabb jövedelmeknek.

Ha a normál minimálbéreket nlzed már ott is van eltérés de sok itteni ember ember ennek a másfélszeresét kétszeresét keresi.Minden ismerősöm aki itt van inkább a dupláját.

Senki nem olyan irigy mint magyarban.Én is jól elvagyok sokkal lazább lettem amit előtte a magyar otthoni agymosásnak köszönhetően alig tudtam így viselkedni.

Lett több itteni ismerősöm nem is gondoltam volna azóta több otthoni régi barát már itt van minek menni németbe meg osztrákba ha legalább itt beszéled a nyelvet.

Megtanultam a szlovákot is bejártam már az egész országot.baromi szép olyan helyeken voltam ahol sok szlovák még nem is járt.Tátra baromi szép hegység tele nyözsgő városokkal és turizmussal.

Tudnék róla könyvet is írni milyen itt kinn ha van ambiciód kicsi kezdőpénz mert azért mindenhez kell nézd meg magadnak.

Előtte azért a neten keresgélj hol milyen az élet mennyi a magyar.

De adéli szlovákia részen nem fogsz elveszni.

2020. jan. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!