Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tervezitek beoltatni majd...

Tervezitek beoltatni majd magatokat, ha lesz védőoltás az új "kínai" koronavírus ellen?

Figyelt kérdés

Egy új tüdőbetegség ütötte fel a fejét, mely emberről emberre terjed, és sajnos több országban is előfordult már, halálos áldozatokat követelve.

Sajnos nálunk nincsenek a kínaiai még kitiltva az országból, pedig ilyen esetben muszáj lenne, így nálunk is akármikor előfordulhat ez a vírus.


2020. jan. 22. 08:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
26%
Biztos, hogy nem. Senki nem tudja, hogy pontosan mi is van abban az oltásban. A szervezetem majd legyőzi a vírust. Ha meg nem, az se baj, úgysem akarok örökké élni.
2020. jan. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
38%
Nem. Az én tüdőmön a napi 3 doboz cigi és 15-18 kávén kívül mi tud még rontani?
2020. jan. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
22%

Nem. Én igazából jó dolognak tartom a védőoltásokat, egész egyszerűen nincs egy egész napom rá, hogy beadassam, plusz szerintem várakozás közben ötször annyi nyavalyát kapnék el.

Ha egyszerűbb lenne, akkor simán.

2020. jan. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
25%
Nem. Azért van az immunrendszerem. Ha meghalok, akkor itt volt az ideje. Miért kéne a kiínaikaból bűnbakot csinálni? Mert az itthoni bulvár-bűnbakgyár ezt találta ki?
2020. jan. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
34%
Ki az a szerencsétlen nyomorult, aki lenullázza a válaszokat?
2020. jan. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%
Aki nem tudná, az az oltás előtt ki kérheti az oltószer összetevőit! Ezek azért vannak, hogy megfékezzék a járványokat! 1720,1820-ban érdekes mód pestis járvány volt, szóval ilyen mentalitással és hogy 2020 van lehet még egy járvány, ez csak a hülyéken múlik akik nem oltják be magukat
2020. jan. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%
Ha tényleg úgy néz ki a dolog, hogy járvány lesz, akkor igen. De amíg csak egy-két kínai, meg 80+ éves, krónikus beteg hal bele, addig teljesen felesleges.
2020. jan. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnos nálunk nincsenek a kínaiak még kitiltva az országból"


Ne csak őket tiltsuk, zárjuk le a határokat és ne engedjünk be senkit, ki tudja merre járt, ahol esetleg összeszedte a vírust. 😄

2020. jan. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 szunyo37 ***** válasza:
91%
Ez szerintem törvényszerű. Több mint hétmilliárdan vagyunk. Ha nem egymást írtjuk, akkor majd a természet fog irtani minket.
2020. jan. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
Jah, ki kéne tiltani az évek óta itt élő kínaiakat, mielőtt elkapjuk a vírust a kis testükből!!! Olyan okos vagy, kérdező!
2020. jan. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!