Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek van még így...

Szerintetek van még így esélyem családalapításra?

Figyelt kérdés

Külföldön élek és dolgozok. Itt vagyok már néhány éve, és a célom hogy lakást tudják venni Magyarországon bármilyen hitel felvétele nélkül. Csakhogy ehhez még legalább 4-5 évet itt kell lennem s spórolnom kell. Most 32 vagyok. Azonban mire oda kerül a sor hogy mindezt megvalósíthassam, addigra már jóval közelebb leszek a 40-hez mint most a 30-hoz.

Most hazaköltözni azért nem akarok mert egyszerűen nincs hova és nem is bírnék ennyi pénzt félrerakni.

Közel a 40-hez szerintetek lesz így esélyem megfelelő párt találni és családot alapítani Magyarországon?


32/f


2020. jan. 24. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Férfiként nagyobb esélyed van, mint nőként, a férfi 40 évesen is tud gyereket csinálni, sőt 70 évesen is.
2020. jan. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Keress külföldön es maradjatok ott. Nincs ennek semmi ertelme, hogy majd majd majd.
2020. jan. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

"a férfi 40 évesen is tud gyereket csinálni"


Nyilván, csakhogy azt a gyereket fel is kell nevelni, ami minimum 20 év, arról nem beszélve, hogy ha valaki 40 éves koráig egyedül él sokkal nehezebben alkalmazkodik, kevesebb türelme lesz egy síró-rívó csecsemőhöz.

2020. jan. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Pont ugyanez a helyzetem nőként, és szerintem, így is simán van esély családot alapítani. A magam részéről biztos vagyok benne, hogy sikerül.
2020. jan. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem éld az élteded, aztán, 5 év múlva majd meglátod. Lehet olyan rossz lesz Magyarországon nem is éri meg hazamenni.

De lehet ez az új vírus komoly csapást mér az emberiségre, akkor meg aztán tökmindegy. :D

2020. jan. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3-as én ezt tudom de neki 70 évesen is nagyobb az esélye egészséges gyerekre mint egy 40 fölötti nőnek pl. Én csak jelezni akartam hogy nincs elkésve semmivel nekem nagypapám kb 40 éves volt mikor feleségül vette nagymamát de nem 20-on x évesek voltak és abba a korba ez ritkaság volt és mégis fel tudták nevelni édesanyámat.
2020. jan. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A fiam 43 volt, amikor megszületett az unokám.
2020. jan. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!