Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Külföldiekkel barátkozni,...

Külföldiekkel barátkozni, ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nyelvszakos vagyok az egyetemen, de emellett más idegen nyelvet is tanulok. Viszont a hétköznapokban ezeket sajnos nem tudom használni, emiatt nagyon nehéz fejleszteni és szinten tartani a nyelvtudásom, főleg ami a szóbeli kommunikációt illeti. Illetve annak is örülnék, ha valakivel szabadon gyakorolhatnám az általam tanult nyelveket, mert ez biztosan több önbizalmat és bátorságot is adna, amire szintén szükségem lenne. Az egyetemen sok külföldi hallgató van, az én szakomon és karomon is, de más karokon is. Én nagyon szívesen beszélgetnék velük, de nem igazán tudom, hogy hogyan kezdjem el... Azt picit furcsának érezném, ha csak úgy odamennék valakihez beszélgetni teljesen ismeretlenül, de az is lehet, hogy furcsa, ha konkrétan megmondom, hogy mit szeretnék és mi a célom. Internetes oldalakat és appokat ismerek, használom is, de jó lenne valakivel személyesen is találkozni. Tinderen is próbáltam már (oké, ez is fura vagy vicces, de gondoltam hátha), de nem nagyon találtam külföldieket. Több barátomnak is vannak külföldi barátaik, párjuk, de nekik csak úgy lett a semmiből (pl. buliban) és a nyelvgyakorlás lehetősége csak egy "bónusz". Szerintetek?
2020. jan. 25. 13:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Tinderen én egyre több arabok/négert/kínait látok, már fehér embert nem is nagyon dob fel, pedig én mindig balra húzom őket. Szerintem érdemes ott próbálkozni, és még a legelején megmondani nekik, hogy mit szeretnél. Esetleg Chatroulett, tudom, sok ott az aberrált, de hátha...Végül is sokan írták már itt is, hogy a feleségüket/férjüket ott ismerték meg.
2020. jan. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!