Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan bántok valakivel, aki...

Hogyan bántok valakivel, aki kedves veletek, tisztelettel áll hozzátok és barátkozni akar, viszont nem túl szimpatikus nektek és nem akartok közelebb kerülni hozzá?

Figyelt kérdés
Lekoptatjátok, vagy hajlandóak vagytok beszélgetni vele azért ha akar?
2020. jan. 5. 07:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérem, őket tisztelettel, de távolság tartással és határozott önözéssel kezelem.
2020. jan. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igyekszem nyitott lenni, ha már valamiért szimpatikus vagyok, lehet kölcsönös.

Attólis függ a nem túl szimpatikus mit jelent?

Ha csak nem keltette fe eddig az érdeklődésemet, nem igazán ismerem akkor amit írtam.

Ha kifejeztten van valami, ami miatt nem szimpatikus, akkor úgy is mérséklődik a kommunikáció egy idő után.


Egyébként van konkrét szituáció is vagy általánosságban kérdezed? :)

2020. jan. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem így bánnak, én is így bánok másokkal. Távolságtartó vagyok velük,minimálisan beszélgetünk, keressük egymást.
2020. jan. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Régen beszélgettem velük, de mostmár nem, inkább kerülöm őket. Rájöttem hogy ha beszélgetni próbálsz vagy csak illedelmesen válaszolgatsz már egyből azt hiszik barátok vagytok és folyamatosan írkálni fognak aztán sértődöznek. Egyszerűbb már az elején megbántani őket ha ígyis úgyis az a vége. Sajnálom őket mert biztos nehéz ha nincs barátja meg élete az embernek de a sajnálaton sem lehet egy baráti kapcsolatot építeni.
2020. jan. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!