Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lett ekkora igény a...

Miért lett ekkora igény a hamis ruhákra?

Figyelt kérdés
Gardróbcserén vagy Marketplacen is ezt látom, hogy nagyon sok az eladó is meg a vevő is rá, ráadásul nem is titkolt dolog, hogy hamis. Régen nem volt ekkora keletje a dolognak. Olyan ismerősöm is hamis ruhát vesz már, aki megtehetné, hogy újat vesz belőle.
2020. jan. 29. 15:37
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
#10 Szerintem se, többek között ezért is veszítik el szerintem a prémium márkás ruhák az eszmei értéküket, bár azért szerintem ránézésre is sokszor látni, hogy ki hord eredetit és ki nem, az emberre van írva, mert tudni kell viselni is, na meg viselkedni is... Félreértés ne essék, járjon mindenki abban, amiben akar.
2020. jan. 29. 17:03
 12/17 anonim ***** válasza:

@17:03


Én értem hogy mit mondasz.

Mikor a tömegközlekedésen látok a srác lábán olyan sneakert ami amúgy 100-120ezer Ft körül van és elég limitált a beszerezhetősége, meg amúgy a többi ruhadarabjáról nem az rí le hogy luxus designer darabok lennének, azt úgy nem igazán tudom komolyan venni.

2020. jan. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 nemaRendőrség ***** válasza:

Én vettem nyaraláson egy gucci pólót poénból, bulikba veszem fel általában.

Már éktelenkedik rajta egy szép nagy kolbászfolt sütögetésből.


Én személy szerint kerülök minden ruhát amin feltűnő a márka. Olyan szegényes dolog ruhával menőzni. 40e forintért vett Tommy Hilfigeres gatyától 5db 3e forintért inextensio pólóig mindenem van.

Két dolgot figyelek. Anyaghasználat és szabás. Ha mű instant kuka, már nincs olyan ruhám amiben van polivalami. Kabátnál volt különösen nehéz(drága).

Illetve hogy jó legyen rám.

Egyszínű pólók amiket általában hordok osanban is 100% pamut, és jók is rám

2020. jan. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A manimánia, semmi más.
2020. jan. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én 20-30 ezres börcipökben jàrok de egyszer felvettem valami tizenezres nikot, valami munkahelyi butortologatasos festes utani melora munkahelyi közössegben es erre elkezdték azt hinni hogy menözöm meg ferde szemmel nezni ram.

A valodi ertekes cipöim fel sem tüntek nekik hogy 20 -30 ezres valodi börcipökben jarok alapbol, mert nem nagyfeliratos cipök. De a nike egyböl szemet szurt.

Kész vicc a csori nép.

2020. febr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

@16:12


Megnyugtatlak a te írásodból is csak a kisstílű proliság süt ki.

2020. febr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Csak nem esett jol hogy beszolnak egy nike miatt joforman hogy jatszom az urinöt pakolashoz. Azaz nem fogom szebben megfogalmazni mikor eleve sértésnek szántàk ami miatt indulati tartalma is volt a valaszomnak, csak mert mintha nagyobb kommunikacios igenye lenne a gyk-nak ami eddig nekem nem tünt fel de mindegy.
2020. febr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!