Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Átverés lehetett az oktatás?

Átverés lehetett az oktatás?

Figyelt kérdés

Járok idegen nyelvi különórára. 3000Ft/h


Az oktató szervezett egy 2 napos többemberes okatást, ahol külföldiek jöttek hozzánk és kérdezte hogy jövök-e mert sok ragadna rám. Ennek fejében nekem segítenem kellett neki, a szervezésben, levezénylésben és azt gondoltam ezért nem kellene nekem fizetni, így éreztem volna fairnek, de ki kellett fizetnem.



2020. febr. 1. 13:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Igaza volt vagy jogosan érzem lehúzásnak?
2020. febr. 1. 13:35
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

fizessél és még dolgozzál is neki.. Fenéket!


Majd el, mert tényleg sokat érhet egy ilyen, de semmi közöd ne legyen a szervezéshez.

2020. febr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt fair, de gond egy szál sem, kifizeted az óra árát és közlöd vele, hogy a szervezésért tartozik neked X összeggel, mivel "Time is money", vagy "Krisztus koporsóját sem őrizték ingyen!" "Üzletben nincs barátság" és hasonlók.

Ha ő nem volt szégyenlős, akkor te sem legyél az!

2020. febr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a korrekt, ha ő fizetne neked a munkádért. Csak azért ne dolgozz ingyen, mert ragad rád ott némi kosz.
2020. febr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem csak lehetett, az is volt. Dolgoztál neki, tehát ő lóg neked, de ha nem is fizet, mert abban egyeztek meg, akkor legalább tőled ne várjon már pénzt érte. Szépen nézne ki a világ, ha ez lenne a normális és elfogadott dolog :D
2020. febr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azzal érvelt hogy sokag tanulhatok. A szervezés mondjuk nem volt nagy cucc, de azért na..
2020. febr. 1. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!