Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ettől most rossz ember vagyok?

Ettől most rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Volt középiskolában egy tanárom aki rendkívül rosszindulatú és demotiváló volt. Visszagondolva legfeljebb azért taníthatott még mert nem tudta volna más helyettesíteni. Heti szinten megkaptuk, hogy senkiből nem lesz itt normális ember de nem baj majd mehetünk közmunkára meg a szalaghoz kell mindig ember. Iskolán kívül már akkor sem köszönt vissza de legalább most sem. 29 éves vagyok jól fizető munkám van és mellette még egy vállalkozásom is. MIkor én odamentem a saját néhány éves prémium autómhoz ő meg az Igniséhez akkor akaratomon kívül is mosolyogni kezdtem meg magamban röhögni. Alapvetően nem szokott érdekelni kinek milyen autója van de most jól esett, hhogy az aki megkeserítette minden szerdánkat éveken át tévedett és a saját nyomorában vergődik. Nem tudom, hogy nem motivációból csinálta amit csinált csak a saját szorongásait vezette le rajtunk.

2020. jan. 4. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem vagy rossz ember. Szerintem csak vannak olyan emberek, akik nem valók tanárnak. Az én volt gimis osztályfőnököm is ilyen. Utáltuk, nem jól tanított, mi voltunk az első osztálya, utánunk is kapott egy 8 osztályosat. Állítólag a wikipédiából és más oldalakról felolvasva, összeollózva diktálta le a gyerekeknek az "anyagot". Most pedig jó lecsúszott a ranglétrán, mert egy kis faluban általános iskolás cigánygyerekeket tanít.

Kolléganőm, akinek a fia járt abba a 8 osztályosba, mondta, hogy a karma visszaüt.

2020. jan. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagy rossz ember. Nekem is volt egy ilyen tanárom... Kedd kivételével mindennap volt vele óránk. Annyiszor el mondta hogy nem lesz belőlünk semmi, meg hogy így vagyunk rosszak, meg úgy, hogy rendesen szorongtam az óráin, és számolási nehézségeim alakultak ki, míg nem fel mentettem magam az óra alól. Más tanárnál meg versenyekre jártam.. Neked gratulálok az el ért eredményeidhez, és teljesen normális emberi reakció volt ez részedről
2020. jan. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy. A tanáraim 95%-a szenny ember volt. Gyűlöltem olvasni az iskolás éveim alatt, és minden tantárgyat értelmetlennek tartottam, mert nem mondták el soha mit miért tanulunk, és úgy tanították hogy ne is lássak benne értelmet. Természetes volt a szorongás sok évig. Az utolsó gimis évemben már nem érdekelt.


A legutáltabb tantárgyam az irodalom volt, a tanár miatt. Miután kijártam a gimit, magamat tanítottam, és rájöttem hogy imádom az irodalmat, a nyelvtant, és író akarok lenni.


Érdekes, mik vannak.

2020. jan. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az élet 1* elvesz, de ad is helyette.
2020. jan. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet h pont ez motivalt arra sok diakot h kezdjen valamit magaval mert csakazert is megmutatja h o kicsoda. Ettol meg lehetett egy bunko, es nem tartom alkalmasnak az ilyent tanitasra.
2020. jan. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Ismerős a helyzet. Viszont visszagondolva a diák éveimre régebben ,jöttem rá,hogy nem biztos,hogy rossz indulatúan mondtak minden ilyet.

Benned is megmaradt ez a sértés ennyi idő után is és biztos vagyok benne,hogy az életed nagy lépései előtt is néha,ha csak egy pillanatra is,de eszedbe jutottak a mondatok.


Néha szemétségnek érezzük azt,ami épít minket a jövőben.


23/L

2020. jan. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Egy okos lány!

:)

2020. jan. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%
Elég gyenge kísérlet, hogy kérdésnek add el a magamutogató nagyképűsködésed, hogy neked drága kocsid van meg hasonlók. Pont senkit nem érdekel. Nem minden a pénz kiscsillag. majd megérted. Vagy nem. Én nem fogom tőled sajnálni a vacak Mercedesed. Az életben a legszebb dolgok nem fizethetőek meg pénzzel.
2020. jan. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%

A tanárodat én sem kedveltem volna a helyedben, nem jó ember. Ha meg nem sértelek, te sem vagy szimpatikus nekem.

Ennek oka:

Én a szerény, jóindulatú embereket kedvelem.

2020. jan. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!