Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem hordanak magukkal...

Miért nem hordanak magukkal az osztálytársaim soha betétet?

Figyelt kérdés
Már unom hogy állandóan mástól kérik. Nálam mindig van 2-3darab elfer a táskában nem nehéz, nem értem őket én nem merek nélküle eljonni otthonról mert mivan ha hamarabb jön meg...

2020. febr. 3. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Mert a szüleik nem folalkoznak velük, vagy cikinek tartják.
2020. febr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De már 17-18 évesek nem tartják cikinek.
2020. febr. 3. 17:46
 3/9 anonim válasza:
100%
Az sokkal cikibb, hogy mástól kéregetnek, mert még erre sincsen gondjuk. De fogadjunk a cigi elfér a táskájukban. Csodálatos a generációnk, nem? :D
2020. febr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amíg nem tőled kérik addig meg igazából mindegy nem? Max egyszer épp nem ad senki vagy nem lesz senkinél, akkor válik csak érdekesé a helyzet.
2020. febr. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De már kértek tőlem is
2020. febr. 4. 17:07
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

Hát, lehet azert mert tamponoznak, csak kell hozzá betét.

Amúgy nekem is furcsa, ennyi idősen már illene ilyen dolgokra is odafigyelniük. Mondjuk nálam is mindig van betét a táskámban, a kocsi keztyűtartójában, munkahelyemen a szekrényemben, mert hiszen sosem lehet tudni, h mikor van rá szükség. Van, h tőlem is szoktak kérni, bár tőlem inkább tampont, mivel az ismerőseim, kollégáim nagyrésze tamponozik. Mikor közlöm, h adok szívesen, de nekem csak betétem van, általában tovább mennek tampont vadászni, de volt már olyan többször is, h egy kis idő múlva már a betét is megfelelt nekik... :D Mert ugye a szükség nagy úr: vagy betét, vagy foltos fehérnemű. Én kifejezetten jól szórakozok ilyenkor, főleg mikor látom, h fiatal kis kolléganőm visszajött a mosdóból, és izeg mozog a széken, a bugyiját igazgatja... Pedig már nem is azt csinálom amit régen, h a kipróbált, de nem beválós betétekből adtam, ha kértek, hanem ugyanabból kap, amit én is használok... Na mindegy, én úgy vagyok vele, h adok szívesen, nem venném a lelkemre, ha emiatt lenne egy rosz mensis élményük. Szerintem te is adjál nekik, ha van lehetőséged, ha másért nem akkor női szolidaritásból.

33/n

2020. febr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Én se hordtam magánál soha betétet. És most se hordok. De nem is kértem kölcsön soha senkitől és nem is fogok.

Csak zárójelben hozzá tenném Fiú vagyok

2021. aug. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na akkor jol megaszontad utolsó.
2021. aug. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Ugye? Nehéz az élet nekünk férfiaknak
2021. aug. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!