Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mihez kezdenél az életeddel,...

Mihez kezdenél az életeddel, ha holnaptól nem kellene munkába járnod?

Figyelt kérdés

Meglenne a pénz havonta (fizetés) az alapszükségleteidre.

(Remélem, lesz komoly válasz is a poénkodókéi közt.)



2020. febr. 3. 18:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy az alap szükségletekre?


Nekem többet jelent az élet mint a kötelező minimum ami azt jelenti, hogy nem döglök éhen.

2020. febr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy mellém egy hajcsár kell, aki ha látja, hogy elnihilesedik az életem, helyretesz. Úgyhogy én nem örülnék egy ilyen dolognak.
2020. febr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én sokat sportolnék, egyrészt lehet, hogy járnék amatőr triatlonversenyekre, keresnék amatőr úszóversenyeket (egyáltalán ilyen van?), másrészt végigjárnám a Kéktúrát, sokat túráznék a Kárpátokban, Alpokban és ha már így benne vagyok, lehet, megérné végigjárni az El Camino-t is.


Könyvet írnék az eddigi életemről, rokonaimról és a "betegségemről".


Fűszernövényeim lennének, paradicsom és esetleg más is. Rendszeresen új ételeket főznék.


Esetleg többet foglalkoznék a fotózással is és újra elkezdenék rajzolni. Lehet, hogy rendesen megtanulnék horgolni vagy esetleg fonni, egyén ilyesmi.


Én olyan vagyok, hogy elfoglalom magam egyedül is, szeretem, ha nincs rutin az életemben, igénylem a nagyon kevés embert, a lassúságot és a szabadságot. Januárban se sokat dolgoztam, mert egy illető ígéretével ellentétben nem volt munka, ősszel 1,5 - 2 hónapig álláskereső voltam, 2016-ban pedig családi okokból voltam otthon.

Úgyhogy nekem álom lenne egy ilyen állapot. :P

2020. febr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Stresszként élném meg, aminek a kezelésére jelenleg nincs is válaszlépésem. Lehet, hogy kinyírnám magam, mert a hivatásom a hobbim is egyben, - ez tart mozgásban, ill. életben.
2020. febr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Dolgoznék tovább, mert szeretem a munkám, de az biztos, hogy 4 órára csökkenteném a napi munkaidőm. Végre kialudhatnám magam, nem élőholtként mászkálnék a világban. :D
2020. febr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én nem járok munkába, de ettől még biztosítanom kell a betevőmet. Ez is kemény dolog.


Az a célom, hogy összegyűjtsek annyi pénzt, amivel anyagilag függetlenné válok. Egyszer.


Saját időbeosztásban a saját céljaimért, az általam prerferált környezetben dolgozni viszont ég és föld a munkahelyhez képest. Soha nem mennék vissza olyan helyre, még vezetőként sem. Nem az én világom.


Ha nem kellene pénzt gyűjtenem, akkor is csinálnék valamit, hiszen most sem csak a pénz motivál (hiszen ezért a posztért sem fizet senki, meg elég sok kommentet írtam ma is, amivel remélem, segítettem másoknak).

2020. febr. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!