Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Leginkább fiatal korú nőktől...

Leginkább fiatal korú nőktől kérdezném: Azt az életet éled amire vágysz? Nem érzed azt, hogy többet akarsz az élettől, vagy hogy megalkudtál az életeddel?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha mindenki aki még nem mondta ki akár magának sem, hogy nem erre az életre vágyik amiben most benne ragadt, leírná, hogy mit érez most, miben más a mostani élete attól, amire amúgy vágyakozna. Illetve, hogy mi állítja meg abban, hogy változtasson. Én kétségek között vagyok, van egy tökéletes férfi az életemben, aki mindent megad nekem amit csak tud. De én mégis másra vágyom. Kérlek titeket, beszélgessünk, tárjátok ki a szíveteket név nélkül akár. Csak szeretném, ha egymást ösztönöznénk arra, hogy kilépjünk a komfortzónánkból és merjünk nagyot álmodni. Rajtad a sor!
2019. dec. 10. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nincs fiatalkorú nő. A fiatalkor 18 alatt van, viszont azalatt még nem nő. Lány. (Bár sokan még 25 évesen is kislányként viselkednek.)
2019. dec. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondod, hogy a 18-tól 30 évig terjedő nő nem fiatal? Tán öreg? Én a 22 évemmel nagyon is fiatalnak mondanám magam, de nem tudom Te milyen nőkkel találkozol. :) Ezt hívják fiatal felnőttnek, you know.
2019. dec. 10. 13:41
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Még nem teljesen, de dolgozom érte. Szeretnék szabadúszóként elhelyezkedni a szakmámban, távmunkában dolgozni, 1-1 évet vagy amennyit akarok élni bizonyos helyeken, de ehhez még nincs meg a szükséges tapasztalatom, olyan 5-6 év és meglesz, ha így folytatom. A komfortzónában ragadás az egyik legkárosabb dolog, ami történhet valakivel. Szörnyű gyerekkorom volt, de hatalmas dacot éreztem emiatt, csak azért se hagytam, hogy felemésszen és már akkor megtanultam a határaim feszegetését, mostanra nem hiszem, hogy egyáltalán lenne komfortzónám, semmilyen kudarctól nem félek. Úgyse történhet velem rosszabb dolog, mint ami már megtörtént :) Nem vágyom stabilitásra, a folyamatos változás mozgat és visz előre minden téren.
2019. dec. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek, behatárolhatnád jobban a korosztályt, akiktől választ vársz.

Azért muszáj megjegyeznem, hogy van egy nagy paradoxon a leírásodban, lehet, hogy a melletted lévő férfi tökéletes, de megszabadulnál tőle, akkor számodra nem az. Ha az lenne, akkor vele együtt vágynál másra.

2019. dec. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A "fiatal nö" meg a "fiatalkorú nö" nem ugyanazt jelenti.

Másrészt meg ha nem tetszik az életed, akkor változtass rajta!

2019. dec. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézz utána mit jelent a fiatalkorú, azután pampogj!
2019. dec. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sunshinedoll ***** válasza:

Szerintem ez inkább egy folyamat, mint egy konkrét cél. Nyilván vannak elképzeléseim, hogy hol szeretnék kikötni az életben, de mivel nem vagyok öreg, nyilván nem állok ott sem szakmailag sem magánéletileg, mint 40 évesen fogok.

Párkapcsolat terén sosem voltak nagy elvárásaim meg vágyaim meg kislányos rajongásom és elképzelésem, illetve a családalapítás nyomását/szükségét sem éreztem sosem, így a jelenlegi kiegyensúlyozott kapcsolatom nekem abszolút megfelelő és örömet okozó. Szakmai életben van még hová fejlődnöm, bár mindig is olyan munkáról álmodtam, aminek keretében lehetőségem van sokat utazni és ez teljesült is, de mondjuk még szeretnék külföldön élni (ha nem is örökre kiköltözni) esetleg PhD-zni, jelenleg a páromat itt tartják a kötelezettségei, de 1-2 éven belül reális, hogy ezek is megvalósulnak.

2019. dec. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
3-as, nagyon becsüllek, céltudatos vagy és láthatóan nem hagytad magad elveszni a még nehéz időkben sem. Az ilyen emberekből válik igaz harcos :) megkérdezhetem mi a szakmád? Én épp gondolkodóban vagyok, mi az ami igazán közel állna hozzám, de kicsit azt érzem blokkolva vagyok, ugyanis Pestről költöztem egy kisvárosba a kapcsolatom miatt. Sajnos nem érzem elég erősnek ezt, úgyhogy vissza fogok menni Pestre, és talán a szállodaiparban, talán máshol helyezkedek el.
2019. dec. 10. 20:35
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi 7-es, igazából sokat jelent momentán, hogy leírjátok a tapasztalataitokat. Igazad van, hosszú folyamat mire elér az ember arra a pontra, hogy kiteljesedett az életében és szakmájában. Csak sokszor az sem látszik tisztán, hogy az élet melyik területén kezdjen el dolgozni. :/
2019. dec. 10. 20:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen még kb. azon változtatsz, amin csak akarsz.
2019. dec. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!