Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy pultos mindig nevessen?...

Egy pultos mindig nevessen? Mièrt? Mi vagyok en bohoc? 20/L

Figyelt kérdés

Mikor kedves a vendèg, beszelget , probalja feldobni a muszakom olyankor olyan boldog vagyok feldobjak a napom.

De mikor bejon egy bunko, bekepzelt vendeg es 1 masodperc alatt elmondja amit ker es visszakerdezek mit kert es bunkon valaszol olyankor mar nem tudok kedves lenni.

A multkor beszoltak nekunk hogy lelkesek vagytok, de az elozte meg hogy a vendeg olyan bunko volt hogy legszivesebben ki sem szolgaltam volna.

A vendeglatas ilyen, szerintetek egy pultos mindig nevessen?


2020. febr. 4. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Én nem várom el, hogy szórakoztassanak, de azt sem tolerálom, ha egy egyszerű kérdésre olyan stílusú válasz érkezik, mintha az illető anyját öltem volna meg. El kell fogadni, hogy az adott helyen ti vagytok a kirakat. És aki a kirakatban van, annak jó pofát kell vágnia, mert ez is a munkaeszköze és a feladata. Ha nem tetszik, nem kell emberekkel dolgozni, én sem teszem
2020. febr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Nyilván nem kell mindig nevessen, de ha nincs éppen jó kedve az ne érződjön a kiszolgáláson. A kérdezett helyzetek együtt járnak ezzel a munkával, alkalmazkodni kell és meg kell találni a megfelelő megoldásokat minden helyzetre. Ez ilyen.
2020. febr. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Igen mert az ember nem azért megy szórakozni vendéglátóipari egységbe hogy flegmák legyenek vele. Elvárod hogy a vendég ne legyen bunkó. Mutass példát. A jókedv ragadós
2020. febr. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Én nem várom el, hogy nevessen. De ne legyen flegma.

És egy pultos ne akkor legyen kedves a vendéggel, ha az próbálja feldobni a napját. Nem az a dolga. Ő a vendég. Miért baj, ha csak elmondja, hogy mit kér? Te vagy érte. Nem ő érted. Ha ő vágyik beszélgetésre, akkor beszélgess vele. Ha nem, akkor nem. De nincs is ebben semmi rossz.

2020. febr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért kéne nevetni? Ha valaki bunkó, akkor nem kell vele kedvesnek lenni, csak egyszerűen nem kell reagálni a bunkóságára.
2020. febr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az átlagosnak mondható, normális ember irányába azért érdemes mosolyogni, hogy lehetőleg máskor is az általad nyújtott szolgáltatást vegye igénybe alkalomadtán. A farönkök irányába azért érdemes mosolyogni, hogy hátha kirügyezik egyik másik egyszer csak - valami csoda folytán, - és azért is érdemes mosolyogni az okj-s gyökerek felé, mert ha bele mosolyogsz a képébe, akkor szétveti a düh, hogy nem bírt kiakasztani - és ha szerencséd van, elmarad idővel, nem megy oda. Ez is pozitív eredmény számodra, hogy nem rontja neked ott a levegőt olyan ember, aki rosszindulatú.
2020. febr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!