Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek el fog múlni a...

Szerintetek el fog múlni a lelkiismeret furdalásom?

Figyelt kérdés
Vagy az is lehet hogy ez kényszergondolat. Az egész úgy kezdődött hogy voltam kórházban ott töltöttem több hetet és volt visit ahol jöttek orvosok és pszichológusok és ott azt hazudtam hogy nincsenek erőszakos gondolatok már pedig voltak erőszakos gondolatok. Azért visszamentem a kórházba és bocsánatot kértem. Viszont arra nem emlékszem hogy mit nyilatkoztam a hangokról, irreális gondolatokról, meg a paranoiáról. És lehet hogy ezek voltak és azért lovagol az agyam ezen a témán pedig nem szeretném. Szerintetek ez kényszergondolat vagy valóban átvertem a kórházban dolgozókat?
2020. febr. 6. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Beteg vagy, kezeltesd magad!
2020. febr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy még rendben. Szükséged lenne még további orvosi segitségre. :( Az orvosoddal meg mindig őszintének kell lenni, nem az ő érdekében, hanem a sajátodban.


Amúgy egy pszichés betegre senki nem fog haragudni érte, ha hazudott, emiatt nem kell félned visszamenni, de vissza KELL menned!!!

2020. febr. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A lelkifurka elmúlik. De ez nem lelkifurka nálad.


Ez a pszichológia nehéz dolog. De ennyi infóból lehet akár arra következtetni, hogy pszichopátia befigyel. Ez viszont azt jelentené, hogy folyamatos kontrollra van szükséged a társadalomba illeszkedéshez, mivel nem tudod úgy érzékelni a világ dolgai és érzéseket mint egy "egészséges", mert nem vagy rá képes (mint ahogyan a siket nem hall, úgy a pszichopata nem érez). Kell mindig egy külső megerősítés arra, hogy amit tapasztaltál, az mit jelent a valóságban a többi ember számára. Így lehet teljes életet élni, elérhető bármi! :)


És ez egy nagy tipp a semmibe.


Nehéz megfogni a leírásból, hogy mi történik, mi zajlik benned. Esetleg ha jobban tudnád szemléltetni a folyamatot, akkor jobban meg lehetne érteni. Valószínűleg nagyon félreértem az egészet a furcsa megfogalmazás miatt :D

2020. febr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 3-as tudunk privátban beszélni?
2020. febr. 6. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!