Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hasraütesre mit mondanátok...

Hasraütesre mit mondanátok hány évesen fog meghalni egy olyan ember aki napi 2doboz cigit sziv, alkoholista, nem mozog csak otthon, és nem eszik rendesen?

Figyelt kérdés
2020. febr. 7. 18:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon függ a genetikától. Amiket írt a kérdező, azt az idős nagynéném mindet műveli.

76 évesen jobb a vérképe, mint nekem.

2020. febr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Azért hogy ne felejtsük el. Ezek a példák hangzatosak, de ettől még ez a kisebbség. Egyik barátom anyja, ha jól tudom 50 éves kora előtt halt olyan halált a felsorolt dolgok miatt, amit az elmondása szerint végig sem tudott nézni, olyan szörnyű volt. Amikor az ember a tüdejének a darabjait köpi ki és béltartalom jön ki a száján az egy nagyon megalázó és szörnyű halál. Úgyhogy ezek azért ne vezessenek félre senkit.
2020. febr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk az alkoholizmus definíciója rettentő szigorú, ez alapján én pl. azt hiszem, az vagyok. Hetente-kéthetente iszom sört, de akkor olykor egész sokat, hét közben csak ritkábban. De ez mennyiségre simán benne van.


Nem mozog, nem eszik rendesen - kérdés, mit értünk ez alatt.


Édesapám például nem sportol, pedig nem ártana. Fájdalmai vannak és asszem gerincsérve is, de erre tuti lenne jó mozgásforma. Az ellipszis trénerről azt tudom, hogy nem ütődik az embernek semmije, nem tudom, az neki pl. jó lenne-e. Én a helyében tuti konzultálnék orvossal.

Viszont otthon rendszeresen tesz-vesz (van, amikor utána hetekig nagyon fáj neki....), így lényegében nagyjából többet mozog, mint én.



Én egyébként a fentiek közül csak a cigit tartom kifejezetten károsnak, a többi nagyon erősen szubjektív.


Dédnagymamám cigizett, aktív életet élt, de kifejezetten nem sportolt és semmiféle kifejezett diétát nem követett. 95 évesen hunyt el.

Más meg odafigyel magára, és 30-40 évesen hal meg rákban.


Egyre gyakoribb amúgy, hogy 20-30-40 évesen meghalnak rákban.

2020. febr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Egy ismerősem ilyen életmóddal 46 évesen.
2020. okt. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!