Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnám újra vissza kapni őt?

Pinkifloyd20 kérdése:

Hogy tudnám újra vissza kapni őt?

Figyelt kérdés

Szóval a sztori az röviden, hogy van egy srác 25 éves. Tudni kell róla, hogy most ért véget egy 2 éves kapcsolata kb. 2 hónapja. Januárban ismertem meg. Nem voltunk túl sokat együtt, de nagyon meg fogott benne minden, láttam rajta hogy ő is szeret, érezetett is (és,igen szerettük egymást), de közölte idő kell neki, mert nem akar most komoly kapcsolatot. Nem tudom magam túl tenni rajta lassan 2 hete :) nem tudom hirtelen mi változott benne,én csak annyit tudok, hogy még mindig oda vagyok érte :')


20/L


2020. febr. 11. 17:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Alkalmazd a kövi tech-et,nekem 3 nap kellett,hogy működjön,és kifizetődött,hisz elég nyámnyila voltam,csodát tett,mert így magába nyerni nehéz volt. Beszélsz vele arról,ami érdekli, növeled az egyetértést,te sem tudnál együtt élni olyannal,akivel semmiben nem értesz egyet. Mindenki erre panaszkodik...az a sok közös vonás stb...

Ezután jobban bír majd,tehát többet beszél veled,és itt te megint növeled az egyetértést,bumm. ARK háromszög. Ezt a nem túl jóhírű szcientólógusoknál tanultam,de nekem ez speciel bevált,ezt tudtam minden közül hasznosítani... Végül is ha az ember őszinte,ez nem mindig jön össze,vagy ha hazudik direkt,hogy összejöjjön,az nem túl jó... 19/F

2020. febr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!