Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A főnököm barátnője miért...

A főnököm barátnője miért parancsolgat nekem? Azért mert b, s, zik a főnökkel ő is főnöknek képzeli magát?

Figyelt kérdés

Annyira idegesítő!!!!

Ő is ugyanúgy alkalmazott volt, de a főnökkel osszejott (akkor még nem voltam ott) amilyen kis rafinált nő és úgy tesz mintha neki közé lenne ahhoz a helyhez és parancsolgat mindenkinek meg próbálja atvenni a dolgokat a főnök helyett ő akar csináli mindent minthogy ő is ugyanúgy dolgozna mint mi, vagy azért parancsolhat meg megtehet bármit mert osszejott a főnökkel?

Szerintetek ez korrekt?


2020. febr. 13. 23:16
 1/8 A kérdező kommentje:

Amúgy ott fogom hagyni mielőtt ezt írnátok, csak kíváncsi vagyok mások hogy látják ezt.


Nekem egy főnököm van, neki semmi köze a helyhez és azért mert lefekszik a főnökkel nekem nem fog parancsolni.

2020. febr. 13. 23:18
 2/8 anonim válasza:
A fellegekben képzeli magát mert össze jött a főnökkel. Főnökkel volt már beszélve erről?
2020. febr. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ha beszelnék vele kirugna.


Tiszta vicc

2020. febr. 13. 23:19
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha én osstejonnek valaha is a főnökkel vagy ott hagynám a helyet, vagy ugyanúgy dolgoznék mint előtte, de parancsolgatni mintha én lennék a főnök? Tiszta vicc. Köze nincs a helyhez, semmi pénze nincs benne, és nem arról van szó hogy csak segít a főnöknek hanem át vette szinte az irányítást
2020. febr. 13. 23:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Szereti kézbe venni a dolgokat
2020. febr. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A fönök akkor puha p.cs valojaban.

Nem is ertem hogy lehet vezetö olyan ffi akinek igy a fejére lehet nöni.

Gondolom lassan reszesedni is akar a nö. Hazassag vagyonatiratas aztan valas.

Tisztára mint vmi ponyvasorozatban

2020. febr. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
vmi ferfinek kene beszelgetnie a fönökkel mint ffi a ffival hogy bolondot csinal magabol vegyen vissza a nöböl. De nem is nagy jövöje van a cegnek ilyen vezetes mellett. Süllyedö hajo gondolom.
2020. febr. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az....
2020. febr. 13. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!