Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt ma egy nagyon durva...

Volt ma egy nagyon durva dolog a suliban. Ti mit tennétek, ha a szülei, ha az igazgató, és ha a legjobb barátnője lennétek?

Figyelt kérdés

Szóval egy csaj nevezzük Hannának, hazament tanítás után a bff-ével hozzájuk /a másik csajt Petrának hívjuk, hogy meg lehessen különböztetni/ azaz Petrával. Ott egyszer csak kitalálta, hogy iszik a pálinkából. Petra ezt próbálta megakadályozni, de nem sikerült, ivott belőle Hanna.

Visszamentek a suliba, ahol Hanna gyorsan ment el az összes tanár mellett, de az egyik tanár megérezte rajta a pálinkaszagot. Ez a tanár hívott egy másik tanárt is, de addig Hanna megkereste Petrát és felpofozta, megverte. Petrának az a szerencséje volt, hogy voltak ott barátai, akik megvédték, különben neki ment volna Hanna.

(Hanna be volt rúgva!!!egyébként 13/14 éves, és elvileg nem szűz!!!!)

Hannát behívták az igazgatóiba, amíg nekünk angolunk volt, ahova mind a ketten járnak. Petra annyira rosszul érezte magát, hogy a tanár sem tudta vigasztalni.

Angolra bejött az egyik tanár, hogy elvigye Petrát, és meghallgassa őt is, de annyira félt Hannától Petra, hogy őt nem az igazgatóiba vitték, hanem csak a tanáriba (nálunk 2 nagyon távoli helyen van a tanári és az igazgatói).

Tovább nem tudom, hogy mi történt, de az biztos, hogy nem jött ki ebből jól Hanna.


Szóval, nagyon köszönöm, aki eddig elolvasta, de most jönnek a kérdésrészletezések!



Lennétek ezután barátok Hannával (akár oszt.társa, akár bff-e voltál)?


Mit csinálnátok az igazgató helyében?


Mit tennétek a szülők helyében?


A válaszokat előre kösziii!



2019. szept. 23. 22:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
biztos nem lennek a bffe egy olyan embernek aki kis hijan megvert ok nelkul. igazgato helyebe meg igazgatoit adnek. ittasan nem megyunk suliba es foleg nem verekszunk. a szulok helyebe mit tennek? a reszeges csaj szulei helyebe megnevelnem a lanyt. a megvert lany szulei helyeben meg ha elmergesedne a viszony kesobb emiatt akkor szolnek a reszeges csajnak.
2019. szept. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ott van Hanna, aki épp lebukik a tanár előtt, aztán hopp elmegy verekedni?? Ezt csak én nem értem?
2019. szept. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
33%
Ezek után soha többé nem néznék Hanna szemébe. Megérdemelné, hogy kicsapják az iskolából (16 évesen már nem tanköteles, megtehetik). A szülők helyében öngyilkos lennék, hogy ilyen félresikerült gyereket tudtam csak összehozni.
2019. szept. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
15%
Nem teljesen tiszta a sztori, de én az igazgató helyében egyszerűen csak simán alápajszeroltam volna a kis részeges Hannácskának, nem számít, úgysem szűz már 😂
2019. szept. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
56%
Ha ilyen viselkedést megengedett magának a kiscsaj, akkor vagy nagyon nagyon részeg volt, ergó nem egy kis pálesz volt. Vagy csak simán putrismagyar vagy roma. Én fegyelmit adnék neki, ezután egy kis stikli és repülne a suliból alkohol fogyazstásért és verekedésért. És igen, többet nem állnék szóba vele.
2019. szept. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Thispain ***** válasza:
96%
Best friends forever
2019. szept. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
83%
kamu kérdés?
2019. szept. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
73%

Micsoda problémáitok vannak b..szod.


Tényleg megérett a pusztulásra az emberi civilizáció, ha ilyen taknyokat nevel ki.

2019. szept. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Lennétek ezután barátok Hannával (akár oszt.társa, akár bff-e voltál)?

Nem.


Mit csinálnátok az igazgató helyében?

Amit a szabályok megengednek. Na meg sajnos a gyakorlatban az is számít, hogy Hanna szülei mennyire befolyásos emberek. Ha nagyon, akkor esély sem lesz a kirúgására.


Mit tennétek a szülők helyében?

Többet foglalkoznék a gyerekemmel.

Hannát fejmosásban részesíteném, Petrát bátorítanám.

2019. szept. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
#4-es remélem tudod, hogy az bűncselekmény. Amúgy meg miért akarnád ezt tenni vele, amikor látszik, hogy valami nem oké nála, és mi az, hogy tökmindegy úgy sem szűz? Tinikről beszélünk könyörgöm! A szülők hibája!
2019. szept. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!