Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Felismeritek a romákat csupán...

Felismeritek a romákat csupán a hangjuk alapján?

Figyelt kérdés
Eladó az autónk, és egyszer én vettem fel a telefont mikor érdeklődtek iránta. A férjem közben mellettem volt, hallotta a beszélgetést, és jelezte, hogy válaszoljam azt, hogy már eladtuk. Nem értettem az egészet, de később elmagyarázta, hogy az érdeklődő roma volt, és velük nem szabad üzletelni. Most leszögezném, hogy én nem vagyok rasszista, nincs semmi bajom a romákkal, és elnézést kérek a férjem miatt. Arra lennék kíváncsi, hogy mások is felismerik a romákat látatlanúl, csupán a hangjuk alapján, és miért nem szabad velük üzletelni?

2020. febr. 15. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Fel, de nem a hangjuk miatt, hanem a stílusuk miatt. És igaza volt a férjednek, ebben is ugyanolyan férgek, mint minden másban.
2020. febr. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Olyan jellegzetes tájszólásuk van amit könnyen ki lehet szúrni.
2020. febr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ezekszerint baj van a fülemmel, mert a székelyt sem tudom megkülönböztetni a szegeditől.
2020. febr. 15. 13:59
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Szia! Mennyit engedsz a feléből tesó? Engedsz 20at félóra és ottvagyok érte. Van benne napvénytető és stb alapra roma vevő. Szeretem a roma autóhirdeteseket is, mindig megmosolyogtatnak. Nézz meg Te is párat, ahogy a 8keres julio autómosós fényképét felteszi, hogy alig használt újszerű az autó. Vezetett szervízkönyv, autó lemosva 80000kmrel :)
2020. febr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
stílus az felismerhető , "nem vagyok rasszista" pedig ideje lenne sok kellemetlenségtől megkíméled magad . szomszéd raj 5 napig nyúzta majd visszavitte a paraszt meg visszafizette a vételárat
2020. febr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!