Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ennyi infó alapján felismerite...

Ennyi infó alapján felismeritek a zenét?

Figyelt kérdés

Nem sokat tudok róla, csak ennyit, megpróbálom érthetően átadni:

- Férfi énekli, nem nagyon vékony, de nem is nagyon mély hangú, hasonló az övéhez: https://www.youtube.com/watch?v=psuRGfAaju4

- Van egy jellegzetes mondat benne: "Dreams I believed". A believed szónál felviszi a hangsúlyt az i -nél, ez a rész a zene, a dal "csúcspontja".

- És, igazából ennyi... Várom a csodát... :D



2017. okt. 24. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
2017. okt. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem érhető el a videó, és másik olyant nem találtam, amiben az a zene lenne. Fene :(
2017. okt. 24. 15:40
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem elérhető a videó? Pedig lehet, hogy az amit az első írt : Noah Kahan - Fine

Bár nem a believed szónál viszi fel a hangsúlyt.


Azt nem írtad, lassú, gyors zene ?

Régi, új?

Milyen stílusú?

2017. okt. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Inkább lassabb stílusú a dal, érzelmesen, igazán beleélve énekli az énekes,és szerintem max. 3, minimum 1 éves lehet.
2017. okt. 25. 16:02
 5/9 A kérdező kommentje:
A zenét hogyan tudnám megtalálni valahol?
2017. okt. 25. 18:20
 6/9 A kérdező kommentje:
Na, a Youtube végre engedte megnéznem, nagyon vártam már hogy meghallgathassam, de sajnos nem ez az. :(
2017. okt. 26. 17:11
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként olyan szomorkás az egész dal, olyan, mintha valamit bánna az éneklője.
2017. okt. 26. 17:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Énekli a dalban, hogy I love you ?
2017. okt. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert akkor esetleg én még erre tudok gondolni: Janno Gibbs - I believe in dreams . Linkelni most sajnos nem tudom telefonról.
2017. okt. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!