Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell generálnia folyamat...

Miért kell generálnia folyamatosan a feszültséget, miért kell állandóan harcolni? Ezt élvezi vagy direkt csinálja?

Figyelt kérdés

Vettem nem rég egy mopszot magamnak mivel nagyon vágytam,szerettem volna ismét egy kutyát magamnak.

Nem rég költöztem vissza ideiglenes időre a szülői házba.

Én fizetek minden ,oltástól kezdve kaja stb...mivel dolgozom nem tudok a nap 24 órájában vele lenni sajnos ezért anyámmal van itthon.

Ezt vesz neki azt ezzel semmi gond nincs,de mikor tele van kajával,finnyás lett miatta ,mivel ehez szoktatja sajnos hozzá én vagyok a hibás és ordít velem !

Meg mondtam már neki nem egyszer az én gondom az én kutyám nem kell ezt csinálni vele mert előbb utóbb ez fog lenni.Erre fintorral a száán ..a tiéd persze...

Erre ordít ,hogy nem isaz enyém,mikor el mentem találkoztam az egyik ismerősömmel sms-ben bombáz,hogy most jó vagyok igaz?

Mire jó ez?

Miére kell ezt csinálnia állandóan?

Miért kell ezért is engem hibáztatni?


2020. febr. 22. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyeztetni kellett volna kutyavetelröl vele ha az lesz belöle hogy nala van.
2020. febr. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egyeztetve voltvele,mivel el jött velem.

Sejhette ,hogy ez lesz !

2020. febr. 22. 13:21
 3/3 anonim ***** válasza:
64%

Basszus, 2x olvastam át és így is vannak homályos részek.


Ideiglenesen költöztél haza, szóval bírd ki valahogy azt az x időt, aztán fogd a kutyát és menjetek.

2020. febr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!