Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Folyamatosan küldi a telefonom...

Folyamatosan küldi a telefonom az üzenetet arrol hogy a google play szolgáltatások állandóan leáll. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Mit tudnék csinálni? Nagyon idegesít hogy sokszor gépelni is alig tudok mert állandóan bejön. Rálépek arra hogy alkalmazás bezárása és nem csinál semmit csak eltűnik az ablak és aztán kicsivel késöbb ujbol előjön
2019. aug. 25. 07:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kismillió féle Androidos okostelefon van - neked melyik jutott? Mikor lett gyártva? Mikor vetted meg? Egyáltalán használtan vetted meg?

Mert én arra gyanakszom, hogy vagy régi az okostelefonod, vagy eleve gagyi.

2019. aug. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld az alkalmazás adatainak törlését.
2019. aug. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Apámnak a J3 ugyanezt csinálja, de semmi sem segít rajta. Gyári visszaállítás is volt. Nekünk nem hagy semmit sem csinálni ez a hibaüzenet, szóval nem tudjuk az adatokat sem törölni. Végül vettem újabb telót neki.
2019. aug. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nekem A8 as telefenom van(első válaszolónak:szerintem ez azért nem gagyi telefon) Végül gyári beállítások visszát csináltam és már minden jo lett rajta még a telefonom is teljesen felfrissült egy uj verzióra
2019. aug. 25. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!