Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet úgy gazdag útitársat...

Lehet úgy gazdag útitársat szerezni, hogy nem vagyok jelen a közösségi portálokon?

Figyelt kérdés

A Facebook már nem divat, az Instagramtól kikészültem.

Arra az elhatározásra jutottam, hogy egy utazni, felfedezni vágyó személyt keresek,(nőt/férfit teljesen mindegy), megtanulok élni, nem csak a neten lógni 0-24-ben, szóval töröltem az összes közösségi oldalam.

Nincs rá szükségem.

Viszont, akkor hol, és hogyan ismerkedjek tehetődebb emberekkel?

Nem szeretnék álszent lenni érdekel a pénz, de csakis azért mert utazni lehet belőle, élményeket lehet szerezni.

Szóval, hol találok társat életem legnagyobb kalandjához?



2020. febr. 28. 01:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Jól hangzik ez az utazás,egyedül is érdemes ki próbálni akár csak belföldön,utazásod során több emberrel is találkozol de az nem garantált hogy gazdag lesz.

Nem olyan régen én is próbáltam utazó társat találni mondjuk az számomra nem volt feltétel hogy gazdag legyen én sem vagyok az, de már fel adtam és magam indultam neki kisebb utaknak, később nagyobb utakat is szeretnék csinálni hiszen csak egyszer élünk és szeretném ki élvezni az életet.

Akartam írni hogy én szívesen benne lennék akár több kisebb vagy nagyobb utazásban is, de nem vagyok gazdag szóval már is ki estem,mondjuk az igaz hogy később törekszem arra keressek kellő pénzt aztán el tudjak menni 3-4 hétre vagy hónapokra esetleg évre is,most jelen állás szerint ebben az évben 2 hetet tervezek valmelyik szomszédos országban.

Kezdj el magad utazni aztán majd találkozol emberekkel és ott meg tudsz velük ismerkedni ezekután lehetséges hogy barátok lesztek és akár együtt is el tudtok utazni.

2020. febr. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most hogy gondolod? Keresel egy gazdag utitársat ő meg majd csak úgy befizet egy utazásra? Nyilván ha tizen huszon éves dekoratív nő vagy és cserébe nyújtasz bizonyos szolgáltatásokat akkor működhet. Van egy csomó fórum/weboldal ahol sugardaddyt találhatsz.
2020. febr. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Írj be keresőbe ilyeneket: utazás fórum, utitárs fórum stb és találhatsz ilyen csoportokat.

Azt illetően kétségeim vannak, h ogy majd valaki fizet neked azért, hogy te elmenj vele, a te költségeidet is csak úgy fizeti, de lehet van ilyen, aki fizetne is, csakhogy legyen valaki, akivel utazhat.

2020. febr. 28. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Puncs.hu, odavaló vagy.
2020. febr. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Most is a neten lógsz.:) Amúgy meg senki nem fogja önként fizetni a kirándulásaidat. Hacsak nem vagy csinos nő, aki szeret cumizni.
2020. febr. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha csini, bevállalós kiscsaj vagy, aki bedobja cserebe a testèt a kozosbe, akkor van rá esélyed.
2020. febr. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha van pénzed, akkor járj olyan helyekre, ahol szintén pénzesek vannak, esetleg érdemes más tapasztalt utazókat keresni és hozájuk csapódni.


Ha nincs pénzed, akkor keresel egy sugardaddy vagy sugarmummyt, aki a kétszép szemedért meg egy kis extráért utaztat.

2020. febr. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Keresel egy gazdag utitársat ő meg majd csak úgy befizet egy utazásra?"


Miért ne? Vannak magányos gazdagok, akiknek nem gond, ha finanszírozzák egy útitársuk költségeit, mert fontosabbak számukra a közös élmények a pénznél.

2020. febr. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Miért kell csini kiscsajnak lennie? Szopni bárki tud, akinek van szája.
2020. febr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
puncs.hu
2020. febr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!