Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hányszor használtok egy...

Ti hányszor használtok egy zsebkendőt, mielőtt kidobnátok?

Figyelt kérdés
Én általában többször is használom, általában csak kicsit folyik az orrom, ilyenkor feleslegesnek érzem kidobni, de ha nagyon sok anyag kerül bele, akkor persze rögtön megszabadulok tőle.
2020. febr. 28. 19:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Én csak egyszer használok egy zsepit.
2020. febr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Textil zsebkendőket használok. 1-2 fújás után megy a szennyesbe.
2020. febr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kétszer vagy háromszor belefújom az orrom,csak utána dobom ki én is.
2020. febr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is többször használom, ebben a hidegben sokszor csak arra kell, hogy a nedvességet megtöröljem.
2020. febr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha nagyon folyik az orrom 1x használom, de abban az 1 használatban kb 3x bele fújom az orrom.


Amúgy ha szinte semmi sem jön, akkor max 1x bele fújom az orrom vagy 2x. Majd elrakom a zsebembe és később újra használom és így kb 2-3x használom több fújásra.

2020. febr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Elég zsugori vagyok ilyen téren, szóval szeretem végletekig kihasználni a helyet. De többszöri használat helyett utóbbi időben arra szoktam rá, hogy félbe, negyedbe vágom a zsebkendőket... ha nem folyik ezerrel az orrom, akkor abba is belefér.
2020. febr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
1x, így aztán egy-egy súlyosabb napon simán elfogy egy 100-as csomag.
2020. febr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Többször használom én is.
2020. febr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%
Ha már annyira elhasználódott, hogy elszakad. Napi 1-3 zsepit használok el így.
2020. febr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Uhm szerintem én lehetek itt a legnagyobb paraszt, de én a kabátom baloldali zsebét csak arra használom, hogy olyan zsepiket gyűjtögetek benne, amikbe csak alig fújtam bele picit az orrom, vagy épp csak orrfolyásnál letöröltem velük a nedvességet és annyi, hogy ha véletlenül elfogyna a zsepim és nem tudnék valamiért újat se venni, legyenek ilyen vésztartalékok xD Általában 2-3 fújás után lesz annyira koszos, hogy már használhatatlan és ki kell dobni.

Illetve ha nem tudom kidobni a rágómat, azt is ezekbe rakom. Régebben volt egy külön rágós zsepi is a táskám egyik kis zsebében, mert egyszer nem volt nálam ilyen koszos zsepi, szóval egy vadiújba kellett a buszon beleraknom a rágómat és sajnáltam volna kidobni azért, mert egy kis rágót beleragasztottam...Szóval végül addig használtam, amíg ki nem használtam a maximális rágófogó kapacitását.

22L

2020. febr. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!